Вийшов трейлер мультсеріалу «Химерна планета» від авторів «Ріка та Морті»

Apple TV+ випустив перший трейлер анімаційного шоу «Химерна планета», створеного автором серії однойменних коміксів Нейтаном Пайлом та шоуранером «Ріка та Морті» Деном Гармоном. Головвні герої — блакитні чоловічки, що живуть в далекому світі, але поводяться як люди. Своє життя ці істоти сприймають занадто буквально, перетворюючи повсякденні ситуації на театр абсурду

Перший сезон серіалу міститиме 10 епізодів, одразу три вийдуть на Apple TV+ 9 серпня.

Перші замальовки Пайна про блакитних істот вийшли у лютому 2019 року, а окрема книга коміксів з цими героями — уже в листопаді 2019, одразу очоливши список бестселерів The New York Times. Наразі на Інстаграм художника підписані 6,6 мільйона людей.

Українською серію книг з коміксами Пайна переклало видавництво «Мальопис».

Тим часом телеканал Adult Swim випустив трейлер аніме за мотивами «Ріка та Морті». Режисером проєкту став Такасі Сано («Вежа бога»), який вже працював з всесвітом Ріка та Морті — він автор двох короткометражних мультфільмів Rick and Morty vs. Genocider (2020) та Summer Meets God (Rick Meets Evil) (2021).

«Я намагався охопити усі свої улюблені моменти з “Ріка та Морті”, стиснути їх, щоб продемонструвати суть, а потім додати унікальне японське бачення», — розповів Сано у трейлері.

Дата релізу наразі невідома. Усього аніме отримає 10 епізодів.

Щодо звичного «Ріка та Морті» — восени 2023 шоуранери планують випустити сьомий сезон шоу. Також триває робота над восьмим та девʼятим сезонами.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis