Конгломерат LVMH інвестує $166 млн в Олімпіаду в Парижі

Французький люксовий конгломерат LVMH став партнером Олімпійських та Паралімпійських ігор в Парижі, які відбудуться 26 липня-11 серпня та 28 серпня-8 вересня 2024 року. За даними Bloomberg, компанія збирається інвестувати в подію 150 мільйонів євро (166 мільйонів доларів) — найбільший внесок серед усіх спонсорів олімпійського турніру. Ці гроші підуть на організацію церемонії відкриття та проведення змагань 

Також ювелірний дім Chaumet, що входить до LVMH, займатиметься дизайном нагород для Олімпіади та Паралімпіади в Парижі. А виробники шампанського, коньяку й інших алкогольних напоїв Moët Hennessy «опікуватиметься вітальними наборами» для гостей та учасників змагань.

Мережа парфумерно-косметичних магазинів Sephora, що також належить групі LVMH, стане партнеркою естафети передачі олімпійського вогню. Також конгломерат планує спонсорську підтримку деяких атлетів, що братимуть участь в паризьких Олімпіаді та Паралімпіаді.

Ще одна «олімпійська» ініціатива групи — підтримка програми французької благодійної організації Secours Populaire Français (SPF) з надання доступу до занять спортом для 1000 дітей і молодих людей віком 4-25 років з «вразливих груп населення». LVMH забезпечить фінансування їхнього членства в спортивних асоціаціях, участь в навчальних програмах і заняттях для початківців.

Як зазначає France24, контракт з LVMH дозволив організаторам паризької Олімпіади «майже досягнути мети» з залучення 1,24 мільярда євро (1,37 мільярда доларів) спонсорських коштів на організацію змагань.

Інші преміальні спонсори Олімпійських ігор-2024 — телекомунікаційна компанія Orange SA, авіакомпанія Air France-KLM та ритейлер Carrefour SA.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis