В Берліні відбудеться третій фестиваль українських та німецьких брендів Visionary

Дводенний Visionary 28 та 29 липня в берлінському культурному центрі Lobe Block. В програмі — поп-ап з речами українських та німецьких брендів, лайв-концерти та сети електронних музикантів, а також танцювальні джеми

Visionary позиціюють як «колаборацію української сучасної культури з місцевими представниками творчого ком’юніті Берліну».

Участь у липневому фестивалі візьмуть понад 30 українських та німецьких брендів. Серед українських марок виставлять речі O(FourFour), m0d44, Low Blow, U SO NICE, KOZHUHAR, SUNFLOWER SEED, OUVLAD, Unmere та ARCHIV, а також аксесуари keep, Broq, Tsvite Teren, zinka’s bags та книжки Osnovy Publishing.

Берлін представлятимуть Pure Collective, ATELIER та MIGLE_EDITION.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений VISIONARY FESTIVAL (@visionary.festival)

Діджей сети на фестивалі 28 липня зіграють ANGEL EX, KID_A, KENZIRO, FLETCHY BOY, IGRI.44, а 29 липня — LOVES KILLS, DOSAFT, HOPPER FIELD, OLIVIA SUGAR та ELTOUSS. Крім того, в перший день Visisonary, починаючи з 17:30, відбудуться живі виступи артистів moé, WURMS, Young Naugty Soul та Kean Farrar. 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений VISIONARY FESTIVAL (@visionary.festival)

В програмі 29 липня о 17:00 запланований початок танцювальних джемів. В них братимуть участь обрані танцівники зі всього світу, що нині проживають в Берліні. Вони представляють стилі хіп-хоп, вакінг, хаус, паппінг та крамп.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений VISIONARY FESTIVAL (@visionary.festival)

Частиною третього Visionary також стануть тату-зона з українськими майстрами, виставка робіт українських фотографів, кіно-зона, фуд-корт з традиційним українським меню, окремі б’юті та фото-зони.

Перший фестиваль Visionary пройшов 6 та 7 серпня в берлінському культурному центрі Lobe Block. Участь у ньому взяли близько 20 українських та німецьких брендів.

Організатори розповіли, що за вікенд змогли зібрати 3 000 євро на підтримку благодійних ініціатив  Repair Together та Behind Blue Eyes.

В серпневому коментарі DTF Magazine один з ініціаторів проєкту та співзасновник Low Blow Рубен Аганесянц розповідав, що Visionary створений для «репрезентації сучасного українського креативного ком’юніті німецькому» та подальшого творчого обміну. Крім того, за допомогою фестивалю організатори хочуть допомогати українським брендам інтегруватися на европейському ринку та збирати кошти на підтримку українських волонтерських організацій.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis