Вийшов новий трейлер фільму М. Найта Ш’ямалана «Стукіт у двері»

UPD [26.12.2022] Universal Pictures випустила новий трейлер п’ятнадцятого повнометражного фільму М. Найта Ш’ямалана («Спліт», «Скло») Knock at the Cabin («Стукіт у двері»). Прем’єра запланована на 3 лютого 2023 року  

Фільм став екранізацією книги «Хижина на краю світу» американського письменника Пола Тремблея.

Стрічка розповідає про пару чоловіків, які разом зі своєю донькою вирішують провести відпустку у віддаленій хатині на березі озера. Несподівано їх відпочинок переривають четверо незнайомців, які беруть сім’ю в заручники. Вони стверджують, що хочуть зупинити Апокаліпсис, але для цього доведеться вбити когось з трьох членів родини.

Ролі в фільмі виконали Руперт Грін («Гаррі Поттер»), який раніше зіграв одну з ролей у серіалі Ш’ямалана «Будинок з прислугою», а також Дейв Батіста («Вартові галактики»), Джонатан Грофф («Матриця: Воскресіння»), Бен Елдрідж («Флібег») та Ніккі Амука-Берд («Костюм»).

Оригінальна замітка [22.09.2022] Вийшов перший трейлер нової стрічки М. Найта Ш’ямалана Knock at the Cabin («Стукіт у двері»)

Поки останній фільм М. Найта Ш’ямалана «Час» вийшов у 2021 році.

За сюжетом група людей приїжджає відпочивати на пустельний пляж. Там вони знаходять тіло мертвої дівчини, після чого стрімко старіють і ніяк не можуть покинути місцевість.

Стрічку повністю зняли на 35-міліметрову плівку.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis