Формація «ТИСК» проводить аудіо-візуальні перформанси в Україні та Європі

Електронний гурт «ТИСК» та харківська формація Some People запустили серію аудіо-візуальних перформансів «Тиск. Досвід». Вони проходитимуть протягом грудня, січня та лютого в українських та європейських містах 

«Тиск. Досвід» — це серія івентів, які поєднують в собі відео, зображення та їхній аудіосупровід. За словами команди, вони працюють «як одне ціле, яке важко розділити на окремі частини».

В коментарі DTF Magazine учасник «ТИСКу» Антон Назарко пояснив, що проєктом вони хочуть морально підтримати людей та «провести емоціями, які вони пережили за період повномасштабної війни: від напруги та страху до початку вторгнення до натхнення від перших перемог і надії» та вивільнити їх за допомогою віжуалів та музики.

«ТИСК — це завжди про те, що ти можеш відчути і пережити. Наші перформанси — це досвід, який людина може пережити і відчути саме в цьому місті, саме в цей час. Кожен перфоманс унікальний, тому що грається лайвом: як аудіо, так і відео», — розповів Антон.

Аудіочастина проєкту представлена композиціями з різних музичних жанрів, за створення яких відповідає Алекс Первухін — учасник гурту «ТИСК». Створенням візуальної частини «Тиск. Досвід» займався віджей Глов з українського об’єднання VJ group СUBE.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений TИСК (@tysk.live)

Команда формації вже провела три перформанси: у Харкові, Дніпрі та Запоріжжі. Наступні івенти відбудуться у Києві (23-24 грудня) та Одесі (27 грудня).

Потрапити на подію можно безкоштовно, попередньо заповнивши анкету для обраного міста за посиланням. Кількість місць обмежена.

Європейська частина серії почнеться в лютому 2023 року, а серед запланованих міст — Варшава, Берлін, Париж та Лондон. Точні дати івентів організатори оголосять пізніше.

Назарко додав, що деякі відвідувачі перформансів називають їх «занадто абстрактими». Проте, за його словами, в цьому і полягає зміст проєкту: «Його не можна зрозуміти інтелектуально, тільки емоційно».

В жовтні «ТИСК» випустив реліз з п’яти треків AFTER. Це перша частина їхнього дебютного альбому, продовження якого представлять пізніше.

За словами Алекса Первухіна та Антона Назарко, обидві частини лонгплею «віддзеркалюють зміни, що відбулись в Україні та сприйнятті світу учасниками гурту» після початку повномаштабної війни.

Докладніше про AFTER ми розповідали в нашому матеріалі.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis