Fairy Disco: Слухайте новий альбом електронної продюсерки Poly Chain

Українська діджей та продюсерка Саша Закревська, вона ж Poly Chain, представила новий реліз Fairy Disco («Казкова дискотека»). Замовити альбом можна на Bandcamp — всі виручені кошти перерахують фонду «Повернись живим»

Fairy Disco складається з шести нових треків Poly Chain у стилі електро та двох реміксів на них — від німецької продюсерки LUZ1E та харківського музиканта DJ Sacred

Альбом вийшов на київському лейблі Mystictrax. Окрім, діджитал релізу можна замовити фізичну версію альбому: вона представлена у вигляді намиста з USB-флешкою у формі ключа, на якій зберігаються треки. 


За словами продюсерки, над треками вона працювала між 2020 та 2022 роками. Реліз представили 21 грудня, в день народження Poly Chain.

«Моє бажання дуже просте, але досить складне: продовжуй підтримувати Україну, це твій щоденний щит», — прокоментувала вихід лонгплею продюсерка. 

В грудні київський лейбл Mystictrax випустив нову збірку Code. Вона складається з 10 треків українських продюсерів, в яких електронна музика поєднується зі звучанням українських народних музичних інструментів.

Poly Chain — проєкт діджея та продюсерки Саши Закревської, яка є однією з ключових представниць електронної сцени в Україні. Вона працює в різноманітних стилях: від експериментальної музики та ембієнта до танцювального електро, хауса та ейсіду. Але насамперед Poly Chain – лайв-артистка.

На рахунку Саши виступи на локальних вечірках Схема, Veselka, «Авантаж», Osnova та у клубі ∄, сети на Boiler Room та HÖR, а також польських фестивалях та вечірках Unsound, Syntetyk та Next Sound.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis