Вийшов тизер приквелу до фільму «Третій Зайвий»

Американський стримінг Peacock випустив перший тизер серіалу «Тед», приквелу до фільму «Третій Зайвий» (Ted, 2012). Шоуранером проєкту виступив Сет Макфарлейн, який зрежисував та написав сценарій до оригінальної картини, а також повернувся до ролі ведмедя Теда. Реліз запланований на 11 січня 2024 року

Події приквелу розгортатимуться у 1993 році, в період коли ведмідь після зіркових років (показаних на початку оригінального фільму), втратив свою популярність.

«Тед повернуся додому у Фремінгем, де живе зі своїм найкращим другом, 16-річним Джоном Беннетом, батьками Джона, Меті та Сьюзен і кузиною Блер. Тед може погано впливати на Джона, але, зрештою, він вірний приятель, який завжди готовий піти на ризик заради дружби», — йдеться у синопсисі.

У серіалі також зіграли Макс Буркхолдер («Судна ніч 3»), Скотт Граймс («Американський тато»), Аланна Убах («Ейфорія») та Джорджія Віґем («Каратель»).

Всього заплановано сім епізодів по 30 хвилин, крім першого, який називають «подовженим».

Оригінальна історія «Третій Зайвий» розповідає історію Джона Беннета (Марк Волберг), уродженця Бостона, чиє дитяче бажання оживляє його плюшевого ведмедя Теда (Сет Макфарлейн). На відміну від приквелу, центральним героєм сюжету тут є дорослий Джон та його роман з Лорі Коллінз (Міла Куніс).

Сет Макфарлейн — американський режисер, сценарист та актор. Він є автором мультсеріалу «Гріфіни» (Family Guy) та співавтором мультсеріалів «Американський Тато» та «Шоу Клівленда».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis