Подивіться перші кадри серіалу The New Look про життя Крістіана Діора та Коко Шанель

Apple TV+ показав перші кадри 10-серійного драматичного серіалу The New Look («Новий погляд»). Проєкт розповість про життя та кар’єру модельєрів Крістіана Діора та Коко Шанель на тлі Другої світової війни. Прем’єра перших трьох серій запланована на стримінгу 14 лютого 2024 року 

Події серіалу розвиваються під час нацистської окупації Парижа в часи Другої світової війни та «зосереджується на ключовому моменті 20-століття, коли французьке місто повертає світ до життя завдяки Крістіану Діору». The New Look розповідає, як дизайнер сформував новаторський стиль та вплинув на міжнародну сцену та подальший розвиток індустрії моди, а «модне правління» Коко Шанель, яка тісно співпрацювала з нацистським режимом, опинилось під загрозою.

Серіал також розповість про інших французьких дизайнерів, які працювали в умовах окупації, серед яких Крістобаль Баленсьяга та П’єр Бальмен.

Мода понад усе: навіщо великі бренди співпрацювали з нацистським режимом

Роль Крістіана Діора зіграв Бен Мендельсон («Місце під соснами», «Бунтар Один. Зоряні Війни. Історія»), а Коко Шанель — Жульєт Бінош («Англійський пацієнт», «Нестерпна легкість буття»). Інші ролі також виконали Мейсі Вільямс («Гра престолів»), Джон Малкович («Новий папа»), Емілі Мортімер («Матч-пойнт») і Клес Банг («Дракула»).

Режисером The New Look виступив Тодд А. Кесслер (серіали «Родовід» та «Сутичка»).

Продюсером саундтреків до фільму виступить Джек Антонофф. Це будуть кавери на популярні пісні початку та середини 20-го століття у виконанні Лани Дель Рей, Флоренс Велч (Florence and the Machine), Метті Гіллі з 1975, Ніка Кейва, Perfume Genius та Beabadoobee.

Стримінг Disney+ випустив перший тизер мінісералу «Кристобаль Баленсьяга», присвяченого іспанському модельєру. Реліз запланований 19 січня.

Події серіалу зосереджені навколо конкретного періоду становлення кар’єри Баленсьяги. Серіал розповість, як Кристобаль через громадянську війну переїхав з Іспанії, де одягав представників іспанської еліти, до Парижа та зосередився на «більш радикальних та скульптурних силуетах».

Зокрема, в першому епізоді покажуть, як Кристобаль Баленсьяга у 1937 році представив в Парижі першу кутюрну колекцію.

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis