«Я створюю шоколад»: вийшов трейлер мюзиклу «Вонка» з Тімоті Шаламе

Студія Universal випустила трейлер мюизклу «Вонка» Пола Кінга («Пригоди Паддінгтона»), в якій головну роль Віллі Вонки зіграв Тімоті Шаламе. Стрічку покажуть в українському прокат з 14 грудня — на день раніше світової прем’єри

«Вонка» — це приквел до роману Роальда Даля «Чарлі та шоколадна фабрика», який видали 1964 року. У фільмі Кінга покажуть, як майбутній керівник шоколадної фабрики зустріне підопічних Умпа-Лумпи (Г’ю Грант) та історію дорослішання самого Віллі Вонки. 

Разом з англомовним трейлером вийшов і український.

Частину фільму займуть музичні номери, в яких персонажі будуть співати та танцювати.

Сценарій до стрічки написали режисер Пол Кінг, а також Саймон Річ («Чудотворці») та Саймон Фарнебі («Майндхорн»).

Крім Шаламе та Гранта, головні ролі зіграли Саллі Гокінс («Форма Води»), Олівія Колман («Фаворитка»), Кіген-Майкл Кі («Кі та Піл») та Ровен Аткінсон («Містер Бін»). 

Це не перше звернення до першоджерела Роальда Даля. У фантастичному мюзиклі 1971 року «Віллі Вонка та шоколадна фабрика» цю роль зіграв Джин Вайлдер, а в екранізації Тіма Бертона 2005 року «Чарлі та шоколадна фабрика» — Джонні Депп.

Цього року також вийде ще один фільм з Тімоті Шаламе — сиквел «Дюни» Дені Вільнева. Його покажуть в кіно 2 листопада.

Актор наразі знімається у фільмі Джеймса Менголда «Повна невідомість» (A Complete Unknown), в якому зіграє молодого Боба Ділана на Ньюпортському фольклорному фестивалі у 1965 році. 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis