«Дайте Раяну Гослінгу номінацію на “Оскар”»: що кажуть критики про «Барбі»

9 липня у Лос-Анджелесі відбулася прем’єра «Барбі» Ґрети Ґервіґ, яка виходить в український прокат 20 липня. Після показу кінокритики особливо відмічають акторську гру Раяна Гослінга і Марго Роббі та хвалять костюми і художнє оформлення, але вказують на проблеми зі сценарієм. Поки не вийшли рецензії, зібрали короткі відгуки із Твіттеру 

«У мене ще будуть думки про “Барбі”, але насамперед я не можу повірити, що Ґреті Ґервіґ це зійшло з рук! (сказав із захопленням)», — Карл Буханан, The New York Times.

«#Барбі — це досконалість. Ґрета Ґервіґ докладно розповідає про те, що означає бути жінкою у химерній, чудовій та веселій грі. Увесь акторський склад сяє, особливо Марго Роббі та Раян Гослінг у ролях, для яких вони були народжені», — Кетсі Стефан, Variety.

«Неймовірна майстерність. Зокрема, дизайн костюмів і постановка — це робота нового рівня, яка значною мірою сприяє створенню відчуття, що це справді Барбі. Будинки мрії та світи героїв оживають. Що стосується історії, то тут у мене змішані враження. Я вважаю, що у фільмі особливу увагу приділяють Барбі, яку зіграла Марго Роббі, та її подорожі, але є й інші персонажі, які переживають важливі сюжетні арки, які потребують більше екранного часу, щоб по-справжньому заглибитися та дослідити їх повною мірою», — Перрі Неміроф, Collider.

«#Барбі застала мене зненацька, і я маю на увазі у хорошому сенсі. Це смішно, бомбезно і кмітливо. Ґрета Ґервіґ цілиться в огорожі та виконує хоумран. Перформанс Марго Роббі чудовий, а Раян Гослінг і Сіму Лю — це чиста розвага! Весь акторський склад блискучий!» — Джозеф Делемаєр, Screenrant.

«#Барбі — це тріумф. Ідеальний сценарій, підкріплений чудовою грою — зокрема від Раяна Гослінга — перетворює те, що могло б бути простою студійною комедією, на гострий коментар до нашого суспільства, який робить його нюанси приємними для тих, хто не сприймає це за чисту монету. Ґрета Ґервіґ — 3/3», — Із Баум, This Week Media. 

«Я не можу офіційно покинути Твіттер, поки не скажу, що “Барбі” — наразі мій улюблений фільм року. Ґрета Ґервіґ якимось чином перевищила мої очікування. Вона так гарно торкається позитивних та негативних сторін Барбі. Дайте Раяну Гослінгу номінацію на “Оскар”. Я серйозно», — Джеймі Джірак, ComicBook.com.

«Я подивилася фільм “Барбі”, і Грета Гервіг залишила мене в захваті, як і дизайн костюмів, зачіски та макіяж! Я жила заради танцювальних номерів під керівництвом Сіму Лю! Це неймовірні веселощі з феміністичним твістом», — Карла Рената, Rotten Tomatoes.

«Фільм “Барбі” дотепний, щирий і часом просто веселий. Раян Гослінг краде всі сцени, викликаючи найбільше сміху, а чутлива гра Марго Роббі зачепить ваше серце. Хоча мені сподобалася більша частина фільму, сценарій іноді здається роздутим», — Шаронда Вільямс, авторка подкасту RT Was Wrong.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis