Vitsche проведе одноденний фестиваль у Берліні

14 липня Vitsche Culture влаштує четвертий Ukrainian Sound Garden, міждисциплінарний одноденний фестиваль сучасної української музики та мистецтва. Подія відбудеться в берлінському клубі Else, виступи музикантів розділять на денну й нічну програми. Також на фестивалі організують поп-ап маркет з українськими книгами, саморобними принтами та мистецькими інсталяціями

Також під час Ukrainian Sound Garden вестимуть просвітницьку роботу про екологічну катастрофу, спричинену російським вторгненням. І збиратимуть 7 000 євро для допомоги постраждалим внаслідок підриву Каховської дамби. Для цього організатори івенту співпрацюватимуть з громадською організацією Berlin to Boarders та місцевими волонтерами.

Фестиваль почнеться о 17:00 виступами молодих інструментальних українських музикантів:

17:30 Yevhen Puhachov Quartett (nu jazz)
18:30 Lucas Bird (funk, pop)
20:00 YUVI (electronic, breakbeat, pop)
21:00 Yavdyk & Barmalii (brekabeat, jazz)

Нічну сцену куруватиме Bass Resistance — спільнота українських та міжнародних артистів, які об’єдналися з благодійною та просвітницькою метою. Нічна програма клубу представлятиме суміш електро, брейку та басової музики від українських діджеїв та локальних артистів у форматі B2B:

Adelina
BADWOR7H
Camilla Rae
Secret Guest
Habitat Shaking
human margareeta
NKK
Passionfruit
SVZZ
Travis

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Activists empowering Ukraine (@vitsche_berlin)

«Ми з нетерпінням чекаємо на можливість знову зібрати українську та берлінську спільноти разом зануритись у цю особливу атмосферу єдності та віддати належне незламному людському духу. Ми запрошуємо всіх берлінців приєднатися до нас у п’ятницю 14 липня, в Else, підтримати нашу мету зі збору коштів та відчути яскраву атмосферу сучасної української культури», — коментують організатори.

Ukrainian Sound Garden IV стане частиною фестивалю Kultursommer Berlin 2023, тому вхід буде безоплатним. Та організатори будуть вдячні за донати.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis