Як пройшов третій Double Triple Snow Fest у Києві

17-19 грудня під Аркою дружби народів відбувся третій поспіль контест серед професійних лижників та сноубордистів Double Triple Snow Fest 2021. Генеральним партнером змагань став всесвітній партнер Олімпійських ігор — Visa.

Цього року сноу-парк для змагань стилізували під оперу, тому райдери з Європи та Північної Америки змагалися на сцені в оточенні театральних декорацій.

DTF Magazine показує, якими були змагання у 2021 році

Double Triple Snow Fest 2021 став ще масштабнішим: у них взяли участь понад 100 райдерів з 20 країн, у тому числі США, Канади, Грузії, Австрії, Німеччини та Нідерландів.

Українські лижники та сноубордисти також стали повноцінними учасниками контесту. А минулорічний півфіналіст у сноуборд-ейрі 12-річний Дмитро Лучкін у 2021 році посів п’яте місце у цій дисципліні.

Дивіться також наші блоги с місця подій. Вони є у Фейсбуці та Інстаграмі.

Переможці Double Triple Snow Fest 2021
У сноуборд-джибінгу змагалися також і дівчата. Першою стала Валерія Бартуаль, другою — Рашида Аулад, третьою — Мартіна Дроппова.

Партнери Double Triple Snow Fest

Генеральний партнер — VISA. Подія відбувається за підтримки Департаменту молоді та спорту Київської міської держадміністрації.

Перший спортивний партнер — Parimatch.

Пряма трансляція від MEGOGO за підтримки ACER та AMD Ryzen.

Партнери події: ПриватБанк, Jameson, Red Bull, WebPro, G-Shock від ДЕКА.

Медичний партнер — медична лабораторія «Діла».

Страхування спортсменів забезпечила СК «Екта».

Команда don’t Take Fake існує з 2011 року. Вона об’єднує щорічне бренд-шоу та фестиваль вуличної культури don’t Take Fake, комунікаційну агенцію DTF Agency, онлайн-медіа про вуличну моду й культуру DTF Magazine і конференцію про бренди та креативність DTF Conference. У своїх проєктах don’t Take Fake поєднує субкультури, глобальні та локальні бренди і переносить найліпший світовий досвід в Україну.

Radio Day — проєкт, що об‘єднує міську спільноту, молодіжний фестиваль Radioday та ряд урбаністичних ініціатив. Команда Radio Day залучена до організації фестивалів Atlas Weekend та Solomafest. У своїх проєктах ставлять за мету робити життя в столиці комфортнішим.

Більше новин про Double Triple Snow Fest шукайте у Фейсбуці та Інстаграмі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis