Yves Tumor анонсував новий альбом та випустив кліп

Новий альбом Yves Tumor матиме назву Praise A Lord Who Chews But Which Does Not Consume (Or Simply, Hot Between Worlds) та вийде 17 березня. Це пʼятий лонгплей музиканта і третій, який він випустить на британському незалежному лейблі Warp. Yves Tumor також представив перший сингл та кліп — Echolalia

За відео для Echolalia відповідав Джордан Хемінгуей, який зняв для музиканта кілька останніх кліпів. У Echolalia Хемінгуей та Yves Tumor переосмислили сюжет книги Джонатана Свіфта «Мандри Гуллівера».

Ось такий вигляд матиме трек-лист Praise A Lord Who Chews But Which Does Not Consume (Or Simply, Hot Between Worlds):

01 God Is a Circle
02 Lovely Swear
03 Meteora Blues
04 Interlude
05 Parody
06 Heaven Surrounds Us Like a Hood
07 Operator
08 In Spite of War
09 Echolalia
10 Fear Evil Like Fire
11 Purified by the Fire
12 Ebony Eye

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений користувачем @yvestumor

У листопаді 2022 Yves Tumor випустив сингл та кліп God Is a Circle. Він став першим релізом артиста з моменту виходу мініальбом The Asymptotical World у 2021 році.

Зрежисував відео також Джордан Хемінгуей.

Yves Tumor — проєкт електронного музиканта, продюсера та артиста британського лейбла Warp Records Шона Боуї. Дебютний студійний альбом When Man Fails You він представив у 2015 році.

Тепер на рахунку Yves Tumor ще три сольні лонгплеї, альбом-компіляція Experiencing the Deposit of Faith, а також спільні роботи з Joji, Mykki Blanco та Келсі Лу.

У липні 2021 року музикант випустив мініальбом The Asymptotical World. Він став першим великим релізом з моменту виходу лонгплею Heaven to a Tortured Mind у 2020 році.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis