Таню Муіньо зняла новий кліп для співака Сема Сміта

Британський співак Сем Сміт випустив четвертий студійний альбом Gloria та представив кліп на один з треків — I’m Not Here To Make Friends. Режисером відео виступила українська кліпмейкерка Таню Муіньо

У кліпі Сміт та танцюристи знялись, зокрема, в речах українського бренду FROLOV.

У вересні Елтон Джон та Брітні Спірс випустили кліп на спільну пісню Hold Me Closer. Над відео також працювала Муіньо: його зняли у Мехіко, «біля найкрасивіших архітектурних локацій міста», а головними героями відео стали танцівники.

У серпні кліп As It Was знятий Муіньо для Гаррі Стайлса отримав дві нагороди MTV Video Music Awards-2022.

Відео перемогло в категоріях «Найкраще попвідео» та «Найкраща операторська робота». Оператором ролика став також українець — Микита Кузьменко.

Таню Муіньо — одна з найвідоміших українських кліпмейкерок. В Україні популярність їй принесли відео для MONATIK на треки «Кружит», «Vitamin D», «УВЛИУВТ», «То, от чего без ума» та «Love it ритм», а також його спільної композиції з Надьою Дорофєєвою «Глубоко».

В портфоліо Муіньо кліпи для Lil Nas X, іспанської виконавиці RosalíaCardi BКети Перрі, The Weeknd та Post Malone, а також британського виконавця Yungblud.

Кліп Таню на трек Montero (Call Me by Your Name), знятий для репера Lil Nas X виграв у трьох категоріях премії MTV Video Music Awards-2021. Ролик отримав головну нагороду — «Відео року» та ще дві статуетки за «Найкращу режисуру» і «Найкращі візуальні ефекти».

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis