Онлайн-радіо Gasoline збирає донати для подальшої роботи

Онлайн-радіо Gasoline, засноване харківською формацією Kultura Zvuku, звернулась за підтримкою до слухачів та збирає кошти для продовження роботи. Gasoline повноцінно запустились у травні 2022 року та повністю функціонують шляхом донатів 

В команді підрахували, що за неповний рік існування провели понад 1000 ефірів з авторськими шоу, подкастами та лайвами з відібраною рідкісною та маловідомою музикою.

«Запустившись у розпал війни та відчуваючи на собі всі її випробування, радіо Gasoline продовжує залишатися стійким рупором українського андерграунду та єдиною незалежною радіостанцією, яка функціонує на регулярній основі… Наразі ми можемо продовжувати роботу за рахунок підтримки слухачів та небайдужих до нашого внеску в активність української культури», — говориться в пості Gasoline.

Підтримати онлайн-радіо можна підписавшись на Patreon чи зробивши довільний донат на один з рахунків організації.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Gasoline Radio (@gasoline.radio)

В команді пояснили, що зібрані кошти допоможуть реалізувати проєкти, заплановані на 2023 рік, а також активніше висвітлювати «різні сегменти української незалежної сцени» та залучати іноземних селекторів та колекціонерів до співпраці.

Влітку та восени DTF Magazine та Gasoline провели три спільні ефіри, метою яких було висвітлення української культури. Під час івентів також збирались донати на підтримку волонтерських ініціатив «Лівий берег» та Kyiv Angels. Докладніше про перший ефір ми розповідали тут, а про другий, присвячений 31-й річниці Незалежності України, — тут.

Третій, вже міжнародний, ефір пройшов у жовтні. Команди DTF Magazine та Gasoline Radio об’єдналися з дружніми амстердамськими колективами — Into The Woods Festival, ADE Hangover, Treehouse та ї.collective — та представили 10 електронних лайвів, які транслювались одразу з Києва та Амстердама.

Некомерційну медіаплатформу Gasoline заснували учасники харківського об’єднання Kultura Zvuku. Вона запрацювала ще 22 лютого, але після початку повномасштабної війни 24 лютого її діяльність призупинили. В травні команда перезапустила проєкт.

Головна мета Gasoline розповідати про українську культуру та збирати разом артистів, діджеїв, художників та активістів, щоб «дати героям змогу зосередитися на темі, яка їм подобається та цікава». Команда платформи зазначає, що їм важливо «розширити музичні знання слухачів, сформувати комʼюніті та вбудувати українських музикантів у глобальний контекст».

Платформа транслює локальних артистів, паралельно досліджуючи забуті та втрачені артефакти української музики та інших видів мистецтва, щоб «формувати єдиний вигляд культури України та її історії».

Докладніше про проєкт ми розповідали в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis