З відеогри FIFA 22 видалили всі російські клуби і збірну росії

EA SPORTS випустила оновлення для футбольного симулятора FIFA 22 — з гри видалили всі російські клуби і збірну росії, а також стадіон «Откритіє Банк Арена», на якому грає матчі московський «Спартак». Якщо у користувача улюбленою командою була російська, вона автоматично зміниться на французький «ПСЖ». У FIFA 22 були доступні три російські клуби — «Спартак», «ЦСКА» та «Локомотив»

«EA SPORTS підтримує народ України, а також прислуховується до голосів зі світу футболу, які закликають до миру та припинення вторгнення. У той час, коли УЄФА та ФІФА роблять кроки в реальному світі, ми оновлюємо гру та видаляємо звідти російську збірну та команди з росії», — йдеться в заяві компанії.

З 20 березня компанія Epic Games жертвувала весь прибуток з нового сезону гри Fortnite на гуманітарну допомогу жителям України.

Всі кошти, отримані з 20 березня по 3 квітня, направили на рахунки ЮНІСЕФ, Всесвітньої продовольчої програми ООН та Програми ООН з питань біженців, що надають українцям медичну допомогу, їжу, воду, предмети першої необхідності, правову допомогу та забезпечують вимушених переселенців житлом.

В Epic Games уточнили, що до ініціативи також приєдналась команда Xbox, яка також «спрямувала свої чисті доходи від Fortnite» на підтримку України. Станом на 30 березня Epic Games вдалося зібрати 100 мільйонів доларів.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis