Захист природи та функціональність: PUMA представив в Україні нову колаборацію з брендом P.A.M

Для нової колаборації, присвяченої навколишньому середовищу та його захисту, PUMA об’єднався з австралійським стритвеар-брендом Perks And Mini (P.A.M.). Спільна колекція марок «розмиває межі між вуличним одягом та одягом для активного відпочинку»

Колекція функціонального одягу складається з 20 жіночих та чоловічих силуетів, створених для активного відпочинку: спортивних штанів, шортів, худі та світшотів, футболок з графічними принтами, а також аксесуарів у вигляді кепок.

Основними кольорами речей стали фіолетовий, лавандовий, зелений та мідний. В PUMA пояснюють, що кожен з них відповідає окремому елементу навколишнього середовища — високим зеленим деревам, дикій природі чи нічному небу.

Колаборацію доповнили біговими кросівками PUMA x P.A.M Prevail, кедами Clyde та сандалями TS-01.

Верх моделі PUMA x P.A.M Prevail Sneakers виготовлений з переробленого матеріалу не менше ніж на 30%, а верх PUMA TS-01 Sandals — не менш ніж на 20%.

Це вже друга спільна колекція PUMA та P.A.M. в межах спільного глобального проєкту BIO/VERSE. Це чотирисезонна ініціатива, під час якої бренди представлятимуть нові речі — айтеми від 20% до 100% складатимуться з перероблених матеріалів. 

Мета BIO/VERSE — захист місць дикої природи, що перебувають під загрозою зникнення, у різних частинах планети. Одне з таких місць, джунглі Північної Суматри, стало локацією для зйомок кампейну PUMA x P.A.M. 


Придбати речі з колекції PUMA x P.A.M можна в мережі фірмових магазинів PUMA та на офіційному сайті PUMA Ukraine.

Що треба знати про бренд P.A.M.?

Австралійський стритвеар-бренд Perks And Mini, скорочено P.A.M., заснований 2000 року у Мельбурні. Засновники марки — Міша Холленбах та Шона Туї, сімейна пара художників та дизайнерів.

У своїй філософії P.A.M сповідує свободу самовираження, невимушене ставлення до моди, любов до світу та мистецтва. Акцент в речах бренду зроблений на графічних елементах, а іншими принциповими для команди моментами є якість тканин та зручний крій.

Матеріал підготовлено за підтримки:

Докладніше про попередні колекції PUMA в Україні:


Підписуйтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter та Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis