Перший погляд: Новий дроп українського скейт-бренду Low Blow

Харківський скейт-бренд Low Blow представив нову весняно-літню колекцію, присвячену «атмосфері безтурботної молодості». Купити речі вже можна на сайті бренду

Дроп складається з шести айтемів, які відображають «невимушений підхід» до одягу.

Оверсайз-футболки та худі випустили в чорно-білих кольорах. Базові айтеми прикрасили принтами, серед яких неонове зображення дівчини в келиху та дитяча фотографія засновника бренду Рубена Аганесянца, доповнена написом Don’t be always sad («Не будь сумним постійно»).

З низів в колекції представлені коричневі широкі штани та чорні штани-карго із накладними кишенями по всій довжині та регульованим поясом.

Завершує перелік речей в колекції в’язаний смугастий жилет на змійці у пастельних кольорах: чорному, зеленому, бежевому та коричневому.

В Low Blow розповіли, що жилет став улюбленим айтемом команди та називають його «обов’язковим атрибутом для нічної вилазки до бару чи швидкого перекуру на балконі».

 В червні Low Blow представив благодійний дроп, створений в колаборації з фандрейзинговою платформою Clothes for Progress та амстердамським скейтпарком Skatepark NOORD. Це спільна лімітована колекція одягу Same Sun, прочитати докладніше про яку можна в нашому матеріалі

Low Blow — скейт-бренд із Харкова, заснований у 2017 році. У 2019 році він переміг у конкурсі локальних брендів DTF Magazine.

«Історія бренду розпочалася з того, що у нас виникли труднощі з вибором одягу в Україні: на полицях магазинів можна було знайти лише темні речі із принтами у вигляді примітивних написів. Ми зрозуміли, що треба щось міняти — і за три тижні з’явилася наша перша колекція. Презентація відбулася на фестивалі That’s Wassup, де ми заявили про себе як про український скейт-бренд. Кожна наша колекція випускається обмеженим тиражем».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis