adidas та дизайнер Mr. Bailey випустили кросівки, присвячені виду медуз

Лондонський дизайнер Mr. Bailey вдруге об’єднався з adidas для створення нової моделі кросівок. Пара в футуристичному дизайні отримала назву adidas Originals OZLUCENT

Дизайнер продовжує експериментувати з підводною тематикою. Якщо минула спільна модель була виконана у вигляді спіральної ракушки Амоніт, то натхненням для нових кросівок стала Aurelia Aurita (аурелія), або ж «вухата медуза».

В основі дизайну кросівок — три етапи життєвого циклу аурелії: поліп, прикріплений до океанського дна, ефір — так званий зародок медузи та її кінцева форма.

Масивна підошва кросівок виконана у формі поліпа, а з неї виходить поліуретановий кейдж, який покриває всю основу пари. Останній виготовлений з трьох з’єднаних між собою конструкцій та доповнений затяжками замість шнурівки, що міцно фіксують стопу. Під кейджем розмістили неопренову основу у вигляді високої панчохи на блискавці.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений MRBAILEY® (@mrbailey)

Для упаковки кросівок використали екологічні матеріали: мішок з цукрової тростини, що імітує «капюшон» медузи, та об’ємну коробку, виготовлену з міцелію грибів.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений MRBAILEY® (@mrbailey)

Видання Hypebeast пише, що мета колаборації — «дослідити підводні форми життя та те, як природні інженерні системи можуть впливати на нові технології у виготовленні взуття». Реліз нових кросівок присвячений запуску спільного проєкту Mr. Bailey та adidas під назвою OZMORPHIS, що поєднуватиме в собі концептуальні дизайни на тему морської біології та нові технології розробки взуття.

Коли та в якому форматі adidas Originals OZLUCENT надійдуть у продаж — поки невідомо. Подільші новини щодо колаборації модна дізнаватись через розсилку на офіційному сайті дизайнера.

У листопаді 2020 року Mr. Bailey та adidas випустили спільну версію класичної моделі adidas Superstar — Ammonite Superstar. Її виконали у формі Амоніта — закрученої спіральної мушлі, утвореної з панцирів вимерлих молюсків.

Докладніше про кросівки ми розповіли в нашому матеріалі.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis