Аль Пачіно, Шая Лабаф та Джон Траволта знімуться у стрічці про вбивство Джона Кеннеді

Сценарист стрічки «Ганнібал», режисер фільмів «Філ Спенктор», «Спартанець» та лауреат Пулітцерівської премії Девід Мемет працює над трилером Assassination («Вбивство»), пише Deadline. Фільм розповість про вбивство 35-го президента США Джона Кеннеді у 1963 році 

За інформацією видання, сюжет покаже історію вбивства  Джона Кеннеді, але з боку чиказької мафії на чолі з їхнім тодішнім головою Семом Джанканою. За однією з версій саме мафія замовила вбивство президента після того, як він обійняв посаду та почав активно боротися з мафіозними організаціями.

Ролі у «Вбивстві» зіграють Аль Пачіно («Хрещений батько», «Ірландець»), Вігго Мортенсен («Володар Перснів», «Зелена книга»), Джон Траволта («Кримінальне чтиво», «Без обличчя»), Шайа ЛаБаф («Хороший хлопчик», «Лють»), а також Ребекка Піджен («Пограбування», «Життя за кадром») та Кортні Лав («Сід та Ненсі», «Народ проти Ларрі Флінта»).

Девід Мемет виступить не лише режисером фільму, а й напише сценарій спільно з Ніколасом Челоцці — італійським продюсером, сценаристом та двоюрідним племінником Сема Джанкани.

Знімання стрічки почнуться у вересні 2023 року. Коли відбудеться прем’єра фільму поки невідомо.

В травні вийшов трейлер фільму Padre Pio («Падре Піо») режисера Абеля Феррари («Поганий лейтенант»). Головну роль в ній виконав Шая Лабаф — актор зіграв відомого італійського священника Піо з П’єтрельчини, він же Падре Піо.

Події фільму розгортаються після закінчення Першої Світової війни та розповідають про молодість Падре Піо, якого в католицькому світі називали «символом надії італійського народу» у складний період. На думку людей священник міг «здійснювати чудеса», а на його тілі з’являлися стигмати — сліди, що кровоточать та повторюють рани Ісуса Христа.

Знімання відбувались в італійському регіоні Апулія — там знаходиться монастир, в якому Піо прожив понад 50 років. Прем’єра стрічки запланована на 2 червня 2023 року.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis