Люди як механізм: Слухайте новий альбом електронного музиканта KBT

Український електронний музикант KBT випустив другий альбом Random City. Альбом складається з восьми треків — послухати реліз вже можна на стримінгах 

«Що, якщо порівняти людський світ з комп’ютером, міста — з мікросхемами, а людей та їх взаємодію — з потоком нулів та одиниць в схемах. Що, якщо відкинути концепцію свободи волі та подивитись на людину як на набір закономірностей, патернів, подивитись на нас як на механізм, функцію», — описав концепцію релізу музикант.

 

Разом з альбомом KBT випустив візуалізацію на один з треків — Random City. У відео зібрані уривки з київськими пейзажами та життям міста, деякі з яких доповнені графічними чоловічками.

 У жовтні 2022 року KBT став одним із запрошених артистів третього спільного етеру DTF Magazine та Gasoline Radio. Він пройшов у форматі міжнародного live-марафону: 10 особливих електронних лайвів транслювали одразу з Києва та Амстердама.

KBT — нове ім’я на українській електронній сцені. У березні 2022 року музикант випустив DIY-альбом origin, що складався з восьми треків.

Музичний світ KBT — це зіткнення містицизму та естетики кіберпанку. Має особливе розуміння лефтфілд електроніки, яка знаменує собою крок від танцполу, однак, в місце трохи більш темне і непередбачуване. Його матеріал сповнений емоцій і переживань сьогодення, завдяки складним текстурам, громіздкими ударними, але в цілому легкою, майже невагомою атмосферою.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis