Команда don’t Take Fake покаже документальний фільм про створення МОТ

12 травня в «Модулі тимчасовості» відбудеться останній івент з серії спеціальних подій в стінах простору. Це буде показ короткометражного фільму про створення MOT за участі організаторів проєкту, команди don’t Take Fake, та режисера Нікіти Кваснікова, який документував процес створення та роботу MOT

Під час події команда артпростору не лише презентує фільм, а й поспілкується з глядачами у форматі Q&A, щоб розповісти докладніше про створення MOT, три місяці його роботи в Києві та підбити підсумки всього проєкту. Зокрема, про це розкаже засновник don’t Take Fake Дмитро Соболь.

«Ми почали знімати перші кадри влітку 2022 року і завершили у квітні 2023. Вперше нам вдалося зафіксувати не тільки результат проєкту, а і процес його підготовки, — розповіли в don’t Take Fake. — У тринадцяти хвилинах — будівництво конструкції та підготовка виставки, вихід артномеру DTF Magazine та інші події цих десяти місяців. Все це на тлі Києва у воєнний час. Так, фільм виходить за межі виключно життя команди і показує час і контекст, у якому створювався проєкт».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений MOT | Module of Temporality (@mot.object)

Як потрапити на подію в MOT

Початок запланований на 20:20. Вхід на подію можливий лише за попередньо придбаними квитками на сайті Concert.ua

Усі кошти із продажу квитків ідуть у фонд МОТ, мета якого — відновлення культурних інституцій, що постраждали внаслідок російської агресії (докладніше тут).

Кількість місць обмежена.

Особливості відвідування

1. Під час цієї події виставка не працюватиме. Відвідати експозицію можна у будні з 13:00 до 20:00 та у вихідні з 11:00 до 20:00.

2. У разі повітряної тривоги у Києві подія припиняється, а відвідувачі зобов’язані залишити простір МОТ. Якщо протягом 15 хвилин ми отримаємо сигнал про відбій, івент продовжиться. У разі остаточного скасування організатори розглянуть можливість повторного проведення.

3. Простір МОТ обладнаний пандусом, тому відвідувачі на візках зможуть безперешкодно потрапити до виставкової зали кінопоказу, а у разі необхідності — скористатися спеціально облаштованою вбиральнею.

4. Більше про особливості відвідування — на сайті квиткового оператора.

Що таке MOT?

«Модуль Тимчасовості» — новий тимчасовий культурний простір у Києві від команди don’t Take Fake. У двоповерховій конструкції, збудованій із 27 контейнерів-модулів, до 14 травня відбуватиметься виставка за участі 25 художників із 10 країн та серія спеціальних подій.

У такий спосіб команда хоче продемонструвати, що в Україні навіть під час війни можливі масштабні культурні проєкти, а також зібрати кошти на відновлення культурних інституцій, які постраждали внаслідок російської агресії. DTF Magazine представляє серію публікацій, у якій розповідатиме історію проєкту та знайомитиме з його учасниками.

don’t Take Fake представляє MOT. Слідкуйте за проєктом у нашій спецтемі

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis