alyona alyona, Gus Gus, Fatboy Slim, Imagine Dragons та інші виступлять на концерті в підтримку України

У неділю 27 березня о 18:30 почнеться міжнародний благодійний концерт-марафон за участі українських та закордонних музикантів на підтримку України Save Ukraine — #StopWar. Його транслюватимуть українські телеканали, які наразі працюють разом, а на YouTube його покажуть фестиваль Atlas і 1+1

Українську сцену представлять Monatik, Тіна Кароль, The HARDKISS, Океан Ельзи, Jamala, Go_A, Даха Браха, «Один в каное», alyona alyona, Антитіла, Pianoбой, Melovin, Alina Pash, Kadnay, Latexfauna, Dakh Daughters, TVORCHI, NK та інші.

Серед закордонних артистів, які виступлять на цьому марафоні, — Fatboy Slim, Imagine Dragons, Bastille, Submotion Orchestra, BrainStorm, IAMX, Gus Gus, Ніно Катамадзе та інші.

Також під час концерту до аудиторії звернуться  громадські активісти, спортсмени й художники.

До, під час та після трансляції збиратимуть гроші, які перерахують на користь гуманітарних ініціатив, що працюють в Україні.

Марафон Save Ukraine — #StopWar показуватимуть у понад 20 країнах.

З 21 березня по 3 квітня на сайті американського артвидання Juxtapoz Magazine триває благодійний продаж картин українських художників: Олексія Кондакова, Богдана Буренка, Артема Прута, Дениса Саражина, Олександра Гребенюка, Ріти Майкової, Дзвині Підляшецької, Ірини Максимової, Івана Грабка, Степана Рябченка та Ніколаса Кошкоша. Всі зібрані кошти перерахують координаційному фонду SaveUkraineNow.

Докладніше про нього ми розповідали тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis