Amazon відмовився від зйомок «Володаря перснів» у Новій Зеландії

Студія Amazon не працюватиме на проєкті за «Володарем перснів» у Новій Зеландії. За інформацією Deadline, ймовірною причиною називають обмеження через пандемію Covid-19. Акторський склад мусив залишитися на зйомки протягом двох років і не виїжджати за межі країни

На новину відреагував актор кінотрилогії «Володар перснів» Елайджа Вуд, який зіграв в екранізації Пітера Джексона Фродо.

Наразі у Новій Зеландії закінчується постпродакшен першого сезону серіалу, але підготовка до зйомки другого почнеться вже на початку 2022 року у Великобританії. Студія збирається найняти нову команду для виробництва проєкту із місцевих працівників, адже на першому сезоні працювали новозеландці. 

Amazon отримає 20% податкової знижки через те, що зйомки відбувалися у Новій Зеландії. Навесні 2021 року знижка зросла до 25%, але це не допомогло уряду країни повернути знімальну групу на їхню територію. 

Прем’єра перших двох серій поки що безіменного серіалу за «Володарем перснів» відбудеться 2 вересня 2022 року. Далі Amazon випускатиме по одному епізоду протягом семи тижнів. 

Сюжет нової адаптації роману ДЖ. Р. Р. Толкіна розгортається в період Другої епохи Середзем’я, задовго до подій «Гобіта» та «Володаря перснів».

Для Amazon це найдорожчий проєкт бюджет першого сезону складає 465 мільйонів доларів, з яких 250 мільйонів пішло на придбання прав на екранізацію.

 Як завершилися зйомки першого сезону, показуємо тут.

Читайте  также:


Следите за DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis