Американський бренд створив взуття з перероблених пластикових секс-іграшок

Щоб створити цю пару, стритвир-бренд Rose In Good Faith з Лос-Анджелесу запартнерився з виробником секс-іграшок Doc Johnson, пише Dezeen. Ідея такого взуття виникла у засновника Rose In Good Faith Девіда Тайтельбаума після відвідування заводу Doc Johnson, одного з найбільших компаній з виробництва іграшок для дорослих у США

Взуття виготовляють з комбінації пластику, отриманого з невикористаних і пошкоджених секс-іграшок, і невідбіленої піни етилен вінілацетату (EVA). А також доповнюють корковою устілкою.

Це перший досвід створення взуття для Rose In Good Faith бренд спеціалізується на виготовленні жіночого й чоловічого одягу та протисонцевих окулярів. Процес розробки зайняв у компанії два роки.

Модель назвали Plastic Soul і Тайтельбаум вважає, що черевики його бренду здатні зменшити кількість полімерних відходів і допомогти взуттєвій промисловості стати чистішою.

«Ми хочемо позбутися певного табу довкола секс-іграшок й дати старт дискусії про сексуальне здоровʼя, а також з розумом використати надлишки термопластичного еластомеру (TPE), який би просто викинули»,  розмірковує Девід.

Dezeen зазначає, що у світі лише 16% пластикового сміття переробляють для виготовлення нового пластику, 40% відправляють на сміттєзвалище, ще 25%  на спалювання, а 19% потрапляє у природу.

Ціна пари 130 доларів.

У липні adidas та лондонський дизайнер Mr. Bailey випустили другі спільні кросівки у футуристичному дизайні adidas Originals OZLUCENT.

Натхненням для нових кросівок стала Aurelia Aurita (аурелія), або ж «вухата медуза». Докладніше про модель ми розповідали тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis