«Галицький флоу»: Слухайте дебютний реліз української реперки Gunna Chorna

Львівська реп-виконавиця Gunna Chorna представила трек та кліп «Галицький флоу». Це її дебютна робота, яка поєднує в собі реп з народними українськими мотивами

Саунд-продюсером треку виступив український репер KRECHET. Основну увагу в звучанні приділили мелодії сопілки. 

За словами виконавиці, вона вирішила поєднати українські мотиви та реп, бо «приставка етно- у неї в ДНК». Gunna Chorna родом із західної України, регіону на північ від Карпат, а наразі проживає у Львові.

«По-перше, сопілка — це частина моєї культури, бо я живу у Львові, тому це у мене в крові. По-друге, як би круто не звучав американський реп, не можна просто взяти та скопіювати їх звучання, нам потрібно зараз інтегрувати своє по максимуму, — розповіла вона в коментарі DTF Magazine. — А найкрутіші речі трапляються саме під час поєднання різних жанрів та культур».

Gunna Chorna додала, що її стиль більшою мірою сформували роботи українського репера VovaZIL’Vova, якого вона слухала в дитинстві, та ONUKA: «Ці два виміри симбіозували моєму духу та міксувалися між собою. На цьому я виросла, тому зараз у мене галицький флоу, в цьому моя сила». 

Серед західних виконавців дівчина надихалась американським трепом, на кшталт DaBaby та Bhad Bhabie — музикою, яка «у нас чомусь вважається чужою». Дівчина вважає, що в Україні «повинен бути власний галицький треп».

Кліп на «Галицький флоу» знятий у стилістиці «золотої ери хіп-хопу» та західних відео нульових років з українськими мотивами. Так, наприклад, кольорову шубу, яку Gunna Chorna носить у кліпі, називають «прототипом гуцульської гуні» та «новим прочитанням українського костюму».

«Можливо люди скажуть “не на часі танці“, проте маю іншу думку на цей рахунок. Навіть в найскладніших умовах наша культура зміцнюється, вона стає сильнішою, виразнішою, вона розвивається. Це те, заради чого треба творити. Так ми демонструємо свою незламність і впевненість у кращому майбутньому», — пояснює Gunna Chorna. 

В липні український хіп-хоп виконавець OTOY випустив новий міні-альбом «ОКОЛОФРОНТ». Він складається з чотирьох треків, написаних артистом після початку повномасштабної війни. Сам OTOY називає проєкт власним сприйняттям останніх шести місяців та поглядом на основні стани, що наразі проживає.

Докладніше про реліз ми розповідали тут.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis