Анджеліна Джолі орендувала колишню студію Енді Воргола та Жана-Мішеля Баскія

Акторка та громадська діячка Анджеліна Джолі орендувала будівлю на Мангеттені, де у 1980-х жили й працювали Енді Воргол та Жан-Мішель Баскія, пише ARTnews. Строк оренди — вісім років. Джолі планує розмістити у будівлі Atelier Jolie — модний дім, який вона заснувала у травні 2023

Цю будівлю Енді Воргол придбав у 1970 році. У ній три поверхи, її загальна площа — понад дві тисячі квадратних метрів. У 1980-х другий поверх орендував Жан-Мішель Баскія.

Фасад на рівні першого поверху прикрашає графіті Баскія, створене ним разом з однокласником, письменником Аль Діасом — удвох вони малювали під псевдонімом SAMO. Джолі пообіцяла зберегти цю роботу «в пам’ять про художника».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Angelina Jolie (@angelinajolie)

Atelier Jolie випускатиме одяг та ювелірні вироби. Бренд Джолі «використовуватиме якісний вінтажний матеріал і вже наявну тканину».

Головна концепція Atelier Jolie полягає в тому, що дизайнерами ставатимуть клієнти, які втілюватимуть свої ідеї за допомогою команди бренду.

«Сьогодні я починаю щось нове — колектив, де кожен може творити. Atelier Jolie — місце для творчих людей, де вони зможуть співпрацювати з досвідченою та різноманітною родиною кравців і модельєрів з усього світу», — прокоментувала Джолі запуск свого бренду.

Також клієнти Atelier Jolie зможуть відремонтувати чи перешити одяг.

У червні бренд акторки анонсував спільну капсулу з французьким домом моди Chloe.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis