Аніматори створили фільм на честь 23-річчя з виходу першої серії «Губки Боба»

Понад 400 аніматорів з усього світу долучилися до проєкту Spongebob Squarepants Movie Rehydrated, який створювали близько двох років кожен намалював частину у своєму стилі. Першого травня, у день релізу першої серії «Губки Боба» на дитячому телеканалі Nickelodeon, фільм опублікували на YouTube. Стрічку майже одразу видалили через скаргу компанії Viacom, якій належать права на франшизу про Губку Боба

Утім, фанати мультфільму запустили у Твіттері флешмоб #JusticeForSpongebob («Справедливість для Губки Боба») з проханням дозволити аніматорам опублікувати їхній проєкт. У відповідь Viacom відкликав скаргу.

Spongebob Squarepants Movie Rehydrated повністю відтворює повнометражний фільм про персонажа, що вийшов у 2004 році. Аніматори називають його «листом кохання» до улюбленого мультсеріалу, а також пообіцяли, що не отримають з цього проєкту жодних прибутків.

«Губка Боб Квадратні Штани» — мультсеріал про пригоди енергійної та життєрадісної морської губки. Губка Боб живе у містечку Бікіні Ботом, працює кухарем у ресторані «Красті Краб» й приятелює з морською зіркою, на ім’я Патрік.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis