Антон Слєпаков та Андрій Соколов проведуть благодійний концерт у Києві

Співзасновник та вокаліст гуртів «…И Друг Мой Грузовик» та «Вагоновожатые» Антон Слєпаков та музикант Адрій Соколов 6 травня проведуть благодійний концерт в київському Squat 17b. На ньому виконавці презентують мініальбомом «warнякання», випущений у березні після початку повномасштабної війни

Потрапити на концерт можна за благодійним внеском. Всі зібрані кошти підуть на закупівлю транспортних засобів для ТРО «Схід» та «Північ».

 Івент в Фейсбуці

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Антон Слепаков (@antonslepakov)

«“warнякання“ — це наш спосіб документування і терапії, а ще можливість залишитись людиною. Не захлинутись в чорному потоці ненависті, не збожеволіти, бачачи, що ці нелюди роблять з нашою країною. І ще єдина фінансова можливість допомогти нашій армії та нашим волонтерам», — пояснили музиканти.

У квітні ми взяли інтерв’ю у Слєпакова та поговорили про те, чому пропаганда сильніша, ніж культура, коли можна повертатися до буденного життя та чи заспіває він російською в нових треках:

Антон Слєпаков («Вагоновожатые»): «Я стільки написав російською, що зараз в цьому нема потреби»

Антон Слєпаков та Адрій Соколов випустили перші два треки з мініальбома «warнякання» 22 березня. Наразі реліз складається вже з восьми пісень, які висвітлюють тему війни, свої емоції та російську пропаганду.

Фотографію для обкладинки Слєпаков обрав з-поміж світлин фотографа видання «Ґрати» Стаса Юрченка, який наразі документує війну у Києві та області. На ній зображений робочий стіл фотографа «в сховищі в перший комендантський день».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis