Netflix купив права на показ нової стрічки Алехандро Гонсалеса Іньярріту

Стримінг планує випустити нову стрічку мексиканського режисера у кінотеатрах та на платформі наприкінці 2022 року, пише Deadline. Фільм називається Bardo, False Chronicle of a Handful of Truths («Бардо: Фальшиві хроніки жменьки правди»), синопсис описує його, як «ностальгічну комедію про епічну подорож». Наразі картина перебуває на стадії постпродакшену. Суму угоди не розголошують

Фільм присвячений відомому мексиканському журналісту та режисеру документального кіно, який повертається на батьківщину та стикається з сімейними проблемами, спогадами про минуле та новою реальністю у країні. Відтак він починає шукати відповідь, ким він є у теперішньому.

Головну роль виконав Даніель Хіменес Качо («Погане виховання»). Замість постійного творчого партнера Іньярріту Емануеля Любецкі, у якості оператора фільму виступив Даріус Хонджи («Сім», «Пляж»).

Це перший за 22 роки фільм режисера знятий у Мексиці. До цього Іньярріту знімав у Мехіко «Сука-любов».

  

Алехандро Гонсалес Іньярріту — мексиканський режисер, сценарист, композитор та продюсер. Перший мексиканський постановник, що отримав номінацію на «Оскар» за режисуру («Вавілон», 2007), і перший, хто отримав «Оскар» («Бердмен», 2015).

Міжнародну славу режисеру приніс фільм «Сука-любов» (2000), який отримав номінацію на «Оскар» у категорії «Кращий фільм іноземною мовою». Наступним став «21 грам» (2003) та «Вавилон» (2007). Обидва фільми брали участь у сезоні нагород: «21 грам» отримав акторську нагороду Венеційського кінофестивалю (для Шона Пенна), а «Вавилон» — приз Канн за кращу режисуру. 

Драма «Бьютіфул» (2010) також здобула міжнародне визнання та принесла Хав’єру Бардему акторську нагороду Канн. Проте справжнім успіхом стала трагікомедія «Бердмен» (2015), яка отримала три «Оскари» (кращий фільм, краща режисура та найкращий оригінальний сценарій). Наступний проєкт — «Легенда Г’ю Гласса» (2015) — також отримав три «Оскари» (краща режисура, краща операторська робота, кращий актор).

У 2017 році Іньярріту представив VR-інсталяцію «Плоть і пісок». Робота принесла йому спеціальний «Оскар» за особливі досягнення.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis