Asia meets Europe: PUMA та стамбульський LES BENJAMINS випустили нову колекцію

PUMA та стамбульський стритвер-бренд LES BENJAMINS продовжують співпрацю та презентують другу колаборацію, яка вже доступна у флагманському магазині PUMA в Києві та офіційному інтернет-магазині. DTF Magazine знайомить з нею ближче

До колекції ввійшли куртки, олімпійки, спортивні штани, базові футболки, худі, кепки, поясні сумки та чотири моделі кросівок — PUMA CELL Alien, Storm, RS-X Mid, Thunder Disc.

Засновник LES BENJAMINS Беньямін Айдин і далі переосмислює тему східних візерунків, які він у вигляді вставок обігрує в дизайні худі, штанів, курток та навіть кросівок.

«Стамбул — це симбіоз азійсько-європейської енергії, тут усе яскраве та барвисте. І я намагаюся передати дух модернізованого Сходу, це і є моя ДНК, а найпомітніший референс — це патерн у вигляді килима», — пояснює Айдин.

В основі колекції — технологічні водостійкі матеріали, які захищають від дощу та вітру. К кросівках, наприклад, окрім вставок із замшею та східними паттернами, використовується технологія PUMA Disc — система фіксації без шнурків.

Кросівки: PUMA х LES BENJAMINS CELL Alien
PUMA х LES BENJAMINS Storm
PUMA х LES BENJAMINS RS-X Mid
PUMA х LES BENJAMINS Thunder Disc

 Колаборація вже доступна в магазині PUMA в київському ЦУМі та онлайн

PUMA запустила в Україні офіційний інтернет-магазин. І підготувала одразу декілька знижок: 10% під час оплати картою на сайті та 10% за підписку на новини. Також діє безкоштовна доставка замовлень від 2300 грн. 

LES BENJAMINS — один із найбільших стамбульських streetwear-брендів, який у 2011 році заснував Беньямін Айдин. Брав участь у тижнях моди в Мілані та Парижі, на Pitti Uomo. У 2018 році Айдин отримав премію Esquire Middle East як дизайнер року, а також відкрив спільну виставку з Деніелом Аршамом (детальніше про нього читайте тут). Перша колаборація PUMA та LES BENJAMINS вийшла у квітні цього року.

  

У флагманському магазині PUMA в київському ЦУМі представлено найбільший асортимент бренда в Україні: преміальна ленійка PUMA Select, лімітовані релізи та колаборації, а також колекції створені за участі The Weekend, Кари Делевінь, Селени Гомес та інших амбасадорів бренду.


Подписывайтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis