Асоціація Скейтбордингу України надаватиме безоплатні комплектуючі українським райдерам

Асоціація скейтбордингу України запустила спеціальну Cargo Mission, у межах якої українські скейтери та BMX-райдери зможуть отримати безоплатні деталі для дощок та велосипедів. Пріоритет надаватимуть переселенцям та дітям, що постраждали від війни. Щоб отримати допомогу треба заповнити спеціальну форму 

Комплектуючі для українських райдерів збирали на спеціальному контесті, який відбувся 5 серпня у німецькому Ганновері. Організувати івент допомогли український скейтер Юра Коротун, благодійна організація Share a Bike та місцевий скейтпарк Gleis D.

Асоціація спільно зі спільнотою Lviv Skateboarding вже відправили перші партії до Харкова, Києва та окупованого Мелітополя.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений A.S.U.🛹 ❤️ 🇺🇦 💬 since 2015 (@skateukraine)

«Комплектуючі, які ми надаватимемо — вживані. Дошки та деталі для них для нас, наприклад, збирали закордонні скейтери, в скейтшопах і на благодійному контесті в Ганновері. Наші хлопці із задоволенням докатують їх, адже дека — це найбільший розхідний матеріал для скейтерів, і райдер середнього рівня умовно викатує дві деки в місяць. Водночас вартість нової деки складає приблизно 1500 гривень», — коментує ініціативу голова Асоціації Михайло Тевкун.

Ініціативи Асоціації скейтбордингу можна підтримати донатом на PayPal [email protected].

Попри війну 21 червня на спотах Києва, Львова, Дніпра, Харкова, Кривого Рогу та Тернополя відбулися змагання присвячені Всесвітньому дню скейтбордингу (Go Skateboarding Day), який святкують з 2004 року.

Герої вулиць: знайомтесь з українським скейт-комʼюніті

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений don’t Take Fake | DTF Magazine (@donttakefake)

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis