Кліпи Тейлор Свіфт та Кендріка Ламара можуть номінувати на «Оскар»

Відео Тейлор Свіфт All Too Well та Кендріка Ламара We Cry Together можуть позмагатися за «Оскар» у категорії «Найкращий короткометражний фільм», пише The Hollywood Reporter. Обидва ролики отримали кінотеатральний показ, а також вийшли в період з 30 жовтня 2021 до 30 вересня 2022 

Премʼєра 14-хвилинного All Too Well Свіфт, у якому знялася зірка «Дивних див» Седі Сінк, відбулася 13 листопада. Це режисерський дебют співачки, який вона описує, як «історію про пристрасну цікаву молоду жінку, що страждає через досвід невдалих стосунків».

Кліп показували в нью-йоркському кінотеатрі AMC Lincoln Square з 13 до 18 листопада. Наразі Свіфт «співпрацює з провідною консалтинговою компанією стосовно промокампанії All Too Well перед сезоном нагород».

Щодо шестихвилинного We Cry Together Кендріка Ламара його з 3 до 9 червня показували відвідувачам кінотеатру Laemmle Royal Theater у Лос-Анджелесі. Покази засекретили, а перед переглядом у всіх глядачів забирали телефони. Серед тих, хто потрапив на сеанс переважали друзі та родичі знімальної команди кліпу.

Коли планується реліз відео поки невідомо.  

95 церемонія нагородження премії «Оскар» відбудеться 12 березня 2023 року. Список номінантів оголосять 24 січня.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis