Бейонсе випустила новий трейлер концертного фільму RENAISSANCE

В трейлері фільму RENAISSANCE: A FILM BY BEYONCÉ співачка показала уривки зі свого останнього туру RENAISSANCE WORLD TOUR, якому і буде присвячена стрічка. Її реліз відбудеться 1 грудня. Серед країн, в яких покажуть фільм, на офіційному сайті Бейонсе вказана й Україна — поки невідомо, хто показуватиме стрічку в українських кінотеатрах та коли відкриються продажі квитків 

RENAISSANCE: A FILM BY BEYONCÉ зосередиться на світовому турі співачки, що розпочався в травні та тривав до жовтня 2023 року. Він охопив 39 міст Європи та США.

Стрічка розповість про турне від моменту створення його концепту до першого концерту в Стокгольмі та останнього у Канзас-Сіті, а також розповість про залученість співачки до більшості концертних процесів.

«Фільм розповість про важку працю Бейонсе, її наміри, долученість до кожного аспекту продакшену, креативний розум співачки, прагнення створити власну спадщину і бажання тати ще майстернішою. RENAISSANCE WORLD TOUR сприйняли з неабияким ентузіазмом, і у відповідь музикантка разом з командою створила простір для свободи й щедро ділилася радістю, яку відчули понад 2,7 мільйона фанатів», — йдеться у синопсисі фільму.

За інформацією Forbes, під час світового турне Бейонсе заробила понад 579 млн доларів, без врахування вартості вже проданих квитків на покази концертного фільму.

У червні 2023 року статистична агенція Швеції (Statistics Sweden) підрахувала, що очікуваний рівень інфляції зріс через приїзд фанатів співачки на виступи у Стокгольмі. Там вона дала перші два концерти світового туру.

У травні рівень інфляції у Швеції склав 9,7%, а за попередніми прогнозами експертів мав опуститися до 9,4%.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis