Snoop Dogg разом з сином запустив ігрову студію Death Row Games

Репер та його син, Корделл Бродус, запустили Death Row Games для молодих розробників та творців з малозабезпечених ком’юніті, які створюватимуть та публікуватимуть ігри всередині Fortnite, пише AFROTECH. Проєкт став частиною лейблу Death Row Records

Автори Death Row Games працюватимуть у застосунку Unreal Editor, вбудованому в Fortnite. Інструменти редактора дозволяють розробляти власні проєкти на основі гри. Творці зможуть моделювати текстури, створювати анімації, звуки та візуальні ефекти.

Це перший спільний проєкт Snoop Dogg та Корделла в ігровій індустрії, проте кожен має в цій сфері окремий досвід. Репер співпрацює з грою Call Of Duty, де має власного персонажа. Також він брав участь у розробці застосунків Snoop Dogg’s Rap Empire та Snoopify для смартфонів. Бродус був креативним директором NFT-гри Doge Dash 2021 року.

«Ми відчули, що хочемо вкладати ресурси у створення Death Row Games та створювати місце для різних творців в ігровій екосистемі, хочемо мати вплив на те, який вигляд матимуть наступні ігри», — розповів Корделл.

Також Бродус додав: «Ми маємо бути представниками культури в ігровому секторі, а не просто талановитими людьми. Ми хочемо бути впевненими, що ми — частина рішень, які приймаються, і, що більш важливо, розповідати історії різних творців та творчих людей з недостатньо розвинутих спільнот».

У серпні 2023 року Snoop Dogg, разом з Нікі Мінаж та 21 Savage додали в ігри Call Of Duty: Warzone 2.0 та Call Of Duty: Modern Warfare 2 як ігрових персонажів. Так розробник Activison відзначив 50-річчя хіп-хопу. У комплекті з персонажем Snoop Dogg йде синій автомобіль High Rider, декілька скінів для зброї, емблема із зображенням репера та ланцюг Death Row Records.

Це не перша поява Snoop Dogg у шутерах Activison — у квітні 2022 року ігровий персонаж репера додали у Call of Duty: Vanguard, Call Of Duty Warzone та Call Of Duty Mobile.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis