Студентське життя та уроборос: Ювелірний бренд Broq випустив нову колекцію

Київський ювелірний бренд Broq представив колекцію STUDENT LOAN («Студентська позика») та новий кампейн. Нова колекція прикрас складається з двох варіантів сережок з підвісками: у вигляді вушка від бляшанок та уробороса, а також двох моделі каблучок та кафа. Всі айтеми виготовлені зі срібла 925 проби

Новий дроп — це «данина досвіду студентського життя, яка підкреслює важливість залишатися вірним собі та приймати щастя, знайдене в дружбі, романтиці та пригодах».

Разом з капсулою команда бренду випустила кампейн, присвячений темі університетського життя. Режисером виступив Антон Орехов.

«Ласкаво просимо до Університету Broq, звідки ми вирушимо у подорож світом безтурботної молодості та нових знань, — описала відео засновниця бренду Аня Харабуга в коментарі DTF Magazine. — Тут ми заново переживемо ті часи, коли складно пригадати ім’я людини, з якою ви вчора познайомились, але вивчити середньовічну філософію за ніч до екзамену — звична справа. Часи, коли знання, як відкрити вино без штопора, цінуються більше, ніж знання дискретної математики».

Одним з основних символів нових прикрас став уроборос, який позначає тривалість чи нескінченність життєвих процесів.

«В Університеті Broq ми шукаємо не лише нові знання. Змінюючись і набуваючи нового досвіду, подібно до уробороса — ключового  елементу дропу, — ми шукаємо нових себе», — додала Аня.

Купити прикраси можна на сайті бренду.

У квітні Broq представив новий проєкт I see. I hear. I feel («Я бачу, я чую, я відчуваю»). Для цієї ініціативи виготовили 150 айтемів з алюмінію, зібраного зі знищеного російського танку. 100% профіту спрямували на потреби організації «Госпітальєри». Наразі придбати прикрасу все ще можна на сайті Broq.

Аня Харабуга почала займатись ювелірною справою у 2019 році, а на початку 2020 року запустила бренд Broq.

Команда бренду надихається красою недосконалості, плинністю часу і життя, гендерною нейтральністю та природними текстурами. Бренд випускає сережки, кафи, каблучки та прикраси на руки — вони абстрактні та не підлягають чіткому опису.

Докладніше про історію та філософію Broq ми розповідали в нашому інтерв’ю з Анею:

«Я надихалася тим, як росте мох і проходять процеси гниття». Знайомтесь з київським ювелірним брендом Broq

Broq також став одним з брендів, які випустили колаборацію з артпростором MOT від команди don’t Take Fake. Бренд створив для гіфтстору каблучки, браслети на кафи зі срібла зі спеціальним окисненням. Прочитати про колаборацію можна тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis