Вийшов перший тизер «Білого шуму» Ноя Баумбаха з Гретою Гервіг та Адамом Драйвером

Netflix показав тизер «Білого шуму» Ноя Баумбаха («Історії сім’ї Мейровіц», «Шлюбна історія») — історії американського професора Джека Гледні (Адам Драйвер), який досліджує Адольфа Гітлера, його четвертої дружини Бабетт (Грета Гервіг) та чотирьох рідних і прийомних дітей 

Джек та Бабетт дуже бояться смерті та постійно розмірковують, хто ж з них помре першим. Одного разу вони з дітьми стануть свідками хімічної катастрофи, що поставить під загрозу життя усього їхнього міста.

«Білий шум» відкриє Венеціанський кінофестиваль, який стартує 31 серпня.

Фільм заснований на однойменному романі американського письменника-постмодерніста Дона Делілло, яка вийшла у 1985 році. У своїх творах автор деконструює історію США та американський спосіб життя.

«Білий шум» присвячений кільком вважливим для середини-кінця 20 сторіччя тем: безконтрольне споживацтво, всепроникність медіа, новий академічний інтелектуалізм, конспірологія, розпад моделі сім’ї, яку багато віків вважали традиційною, техногенні катастрофи та природа насильства.

За цей роман Делілло відзначили Національною книжною премією США, а журнал Time включив його у список 100 найкращих англомовних романів, виданих з 1923 до 2005 роки.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis