Демна Гвасалія став амбасадором української платформи UNITED24

Креативний директор Balenciaga Демна Гвасалія став четвертим амбасадором української фандрейзингової платформи за напрямом «Відбудова України». UNITED24 — ініціатива президента України Володимира Зеленського для збору коштів на підтримку та відновлення України

«Маю за честь стати амбасадором UNITED24. Я дуже добре знаю і відчуваю біль, який переживають українці. Я багато думав, як можу допомогти Україні та всім біженцям, які хочуть повернутися додому,  — розповів Демна. — Ось чому я вирішив зосередитися на гуманітарному напрямі «Відбудова України». А спеціальний світшот, який ми створили в Balenciaga, стане своєрідним повідомленням про підтримку України».

Balenciaga випустила світшоти з прапором України та тризубом. Всі кошти з продажу перерахують до UNITED24 на напрямок «Відбудова України» для допомоги тимчасово переміщеним особам.

«Гуманітарний напрямок Rebuild Ukraine зосереджується виключно на оновленні об’єктів критичної інфраструктури, таких як дороги, мости, лікарні та школи, щоб дати можливість біженцям повернутися до своїх домівок і почати життя заново», — говориться на сайті UNITED24.

Замовити світшот можна тут. Він коштує 200 євро, а доставляти замовлення почнуть з 26 серпня.

Першими трьома амбасадорами фандрейзингової платформи стали футболіст Андрій Шевченко, тенісистка Еліну Світоліна та американський актор Лієв Шрайбер. Кожний з амбасадорів відповідає за один з трьох ключових напрамків платформи: « Оборона та розмінування», «Медична допомога» та «Відбудова України».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от don’t Take Fake | DTF Magazine (@donttakefake)

Balenciaga неодноразово висловлювали підтримку Україні. На початку березня бренд роздав гостям шоу колекції осінь-зима 2022 жовто-блакитні футболки. А в кінці показу прозвучав рядок з твору Олександра Олеся «Живи, Україно, живи для краси».

В кінці березня Balenciaga долучилися до Всесвітньої продовольчої програми ООН (World Food Program), що забезпечує продуктову підтримку українцям, які рятуються від війни в Україні та закордоном.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis