Burton випустив відео про українського сноубордиста Дмитра Лучкіна

Одним з героїв другого сезону YouTube-шоу My Turn («Моя черга») бренду Burton став 14-річний український сноубордист Дмитро Лучкін. Ведучий проєкту, американський спортивний коментатор та актор Селема Масекела приїхав до Інсбрука, де український атлет перебуває наразі, й поговорив про війну проти України, тренування та плани на майбутнє

Серія Ukrainian Snowboard Prodigy Escapes the War («Український сноуборд-талант рятується від війни») містить реальні епізоди війни, а також показує поточне повсякденне життя Лучкіна — тренування й навчання в школі Інсбрука, де окрім нього вчаться ще кілька українських дітей, змушених покинути дім через повномасштабне вторгнення росії.

У березні 2023 Лучкін став другим на фінальному етапі світової серії World Rookie Tour в австрійському Капруні у дисципліні слоупстайл.

А в січні переміг на одному з етапів World Rookie Tour в італійському Лівіньо. Там він брав участь у категорії до 15 років зі слоупстайлу та зайняв перше місце серед 37 учасників з усього світу.

Українець також став другим у категорії спортсменів до 18 років та здобув приз за найкращий трюк на джиб-контесті Nitro Rail Jam від команди World Rookie Tour, де змагався з дорослими райдерами.

Лучкін — півфіналіст Double Triple Snow Fest-2020 у сноуборд-ейрі, а на Double Triple Snow Fest-2021 він зайняв п’яте місце у фіналі цієї дисципліни.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis