Джеми FUSION повернулись до Києва. Коли пройде наступний івент

Серія музичних джемів FUSION організує перший після початку повномасштабної війни івент в Києві. Він пройде 3 липня на Лісовому причалі на Нижньоюрківській, 31 

Зареєстуватись для участі у джемах може кожен охочий музикант. Для цього необхідно заповнити форму за посиланням.

Разом з цим команда підготувала виступи молодих артистів, серед яких репер Oi FUSK у супроводі живої музики та саксофоніст Андрій Бармалій з його кавер-бендом «Відчай» — усі вони представлять по одному новому треку. Відкриють захід виступом діджея Trashself, який зводитиме вінілові платівки. 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений FUSION (@fusionjams)

Початок івенту запланований на 15:00. Купити квитки можна в Інстаграмі FUSION (300 гривень) або безпосередньо на вході (350 гривень). Половину виручених коштів команда перерахує на підтримку ЗСУ.

Розклад FUSION:

15:00-17:00 — Trashself
17:00-18:00 — JAM
18:00-18:30 — Андрій Бармалій та «Відчай»
18:30-20:30 — JAM
20:30-21:30 — Oi Fusk

У квітні та травні команда FUSION провела два благодійних джем-івенти у Львові, на яких збирала кошти для українських благодійних фондів на підтримку військових та цивільних.

Перший FUSION спільно зі львівською командою Opera Avangard пройшов 16 квітня. Команди змогли зібрати 68 938 гривень, які перевели на рахунок благодійного фонду Сергія Притули на закупівлю амуніції для української армії.

Другий івент провели 21 травня — на ньому FUSION зібрали 40 тисяч гривень для благодійного фонду Kyiv Angels («Янголи Києва»), який допомагає людям, що постраждали від війни росії проти України.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis