Closer розпродає свої афіші на підтримку українських військових

Київський клуб виставить на продаж усі свої сезонні афіші, створені з 2014 року. Половину коштів передадуть до військових частин, де наразі служать співробітники та друзі клубу

Щорічно Closer створював афіші не тільки з паперу, але й, приміром, з дерев‘яних брусків, глини, цукерок тощо. Наприкінці сезону їх обʼєднували в цільний артоб’єкт, «який роками дивився на нас із вами зі стін клубу на вечірках».

Клуб вирішив продати афіші, «щоб створити більше вільного простору для чогось нового» та зібрати гроші на підтримку української армії. 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Closer (@closer.ua)

Перший лотом став колаж афіш 2014 року під назвою «Танець». Його можна придбати цілком або викупити одну з 15 частин. Крок ставки — 50 гривень. Зробити її можна у коментарях під дописом в Інстаграмі. Наразі найвища ставка за весь колаж становить 20 тисяч гривень.

У червні клуби та заклади на Нижньоюрківській, 31 об’єдналися у громадську організацію «Стрічкоткацька Фабрика» та анонсували запуск нового проєкту «На часі», який стартує 25 червня. Його мета — підтримати українських митців, артистів та власні установи, які «зараз знаходяться у скрутному становищі».

Докладніше про новий проєкт ми розповіли у нашому матеріалі.

29 червня DTF Magazine та онлайн-радіо Gasoline провели перший з серії спільних ефірів. Команди об’єдналися, щоб дати ще одну платформу для голосу української культури й підтримати волонтерські ініціативи.

Учасниками першого стріму стали Maryana Klochko, NFNR, Radiant Futur, OTOY, ТУЧА, Антон Слєпаков та Андрій Соколов з проєктом «warнякання» та Andriy Kostyukov.

Зібрані кошти передадуть волонтерському обʼєднанню «Лівий берег», що займається відбудовою зруйнованих чернігівських селищ. «Лівий берег» продовжує збирати донати на підтримку проєкту. В планах волонтерів — відновлення будинку в селищі Кухарі (Київська область). Підтримати їх будь-якою сумою можна за цим посиланням.

Запис першого ефіру можна подивитися на YouTube.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis