Carhartt WIP та sacai представили нову колаборацію

На Паризькому тижні моди Carhartt WIP та японський бренд sacai була представили нову спільну колекцію. Це друга колаборація брендів після дебютної колекції влітку минулого року 

В спільній колекції засновниця sacai Читосе Абе переосмислює класичний утилітарний одяг Carhartt WIP.

Лінія, представлена на Тижні моди в Парижі, називається WIP і складається із декількох варіацій фірмової робочої куртки Carhartt із кишенями, комбінезонів, піджаків та оверсайз-паркок з підкладкою-лайнером та накладними кишенями. Речі доповнили звичними для sacai елементами деконструкції.

Окрему частину колаборації склала лінія в’язаного одягу. Так бренди представили светри з високою горловиною та нагрудними кишенями, а також в’язані кардигани, які стали переосмисленою варіацією піджаків Carhartt.

Коли відбудеться реліз спільної колекції поки невідомо.

Напрямок Carhartt WIP (Work in Progress) запустили у 1994 році. Спочатку він працював як підрозділ основного бренду Carhartt в Європі, з великим ухилом у стритвер, але притаманною Carhartt функціональністю робочого одягу.

Через три роки Carhartt WIP переріс в окремий суббренд, цільовою аудиторією якого стали представники творчих ком’юніті: художники, скейтбордисти та музиканти.

sacai — японський бренд, заснований у 1999 дизайнером Читосе Абе. До запуску власного бренду, вона встигла попрацювати у складі Comme des Garçons та з дизайнером Джуньєю Ватанабе (підопічний Рей Кавакубо, який незабаром заснував свій бренд у складі Comme des Garçons, — прим. DTF Magazine).

Дебютною колекцією sacai стала лінія із трикотажу, зшита Абе в домашніх умовах. Тепер на рахунку бренду колаборації із Nike, The North Face, UNDERCOVER, AMBUSH та іншими марками.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis