Дніпровський лейбл Dnipropop вирушає в благодійний тур містами України

23 червня лейбл дніпровської музичної формації Module — Dnipropop, розпочинає благодійний музичний тур Dnipropop show. Він триватиме до 16 липня та охопить дев’ять міст України, а першою зупинкою стане Івано-Франківськ

Мета ініціативи — зібрати кошти на потреби військових із підрозділу MODULE SQUAD, які понад рік «виконують завдання на складній степовій ділянці».

Загалом завдяки туру команда Module планує підтримати близько 20 людей — своїх колег з лейблу та митцівні Module, серед яких співзасновник Микита Козачинський, бармен Юрій, технік Джоб та адміністратор Далєк, резидентів-діджеїв, а також відвідувачів, які наразі воюють.

Раніше Микита Козачинський став одним із героїв документального фільму Resident Advisor Ukraine: Nightlife in Resistence про електронну сцену України після повномасштабного вторгнення росії.

Як виникла ідея Dnipropop show

У коментарі DTF Magazine співзасновник Module та Dnipropop Євген Гончаров розповів, що ідею туру з метою збору коштів для військових команда виношувала ще з середини 2022 року — першочергово він мав бути європейським. Не отримавши від Мінкульту дозвіл на виїзд, музиканти поставили проєкт на паузу, але повернулися до нього згодом.

«Ідея нового туру, тепер вже Україною, виникла в нашого резидента, електронщика гурту WARнякання та звукорежисера ВГНВЖ Андрія Соколова (він же Walakos). У нього зʼявилося вікно між роботою та гастролями з WARняканням, він запропонував нову спробу, на яку погодилися інші артисти нашої спільноти».

Євген додав: у Dnipropop обрали саме формат лайв-виступів через те, що «вбачають у ньому першочергову цінність».

«Чотири наші артисти цього року представили альбоми та їдуть презентувати матеріал, у деяких містах їх підтримають диджеї, а в деяких будуть колаборації з секретними гостями».

У яких містах пройдуть виступи

Наразі команда оголосила про виступи в дев’яти містах: Івано-Франківську, Львові, Хмельницькому, Сумах, Харкові, Києві, Тернополі, Вінниці та Дніпрі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Dnipropop (@dnipropop)

На запитання про те, чи планують Dnipropop продовжувати подібний формат після завершення туру, команда відповіла: «Все буде залежати від зовнішніх обставин. Хотілося б. Особливо на південь України. В нинішній ситуації ти не до кінця впевнений, чи зможеш виконати те, що вже заплановано. Тож сподіваємося, що все пройде файно і ми зможемо сісти планувати vol. 2.».

Хто виступатиме на Dnipropop show

Dnipropop show команда називає певним «шоукейсом лейблу Dnipropop».

Серед музикантів, які гратимуть під час туру, анонсовані артисти лейблу: лайв-музиканти Ship Her Son, Monotonne, Maxandruh, Walakos, KSZTALT, диджеї Evgen Ice та Funky Roger.

«Музична програма буде досить різножанровою. Можна буде почути як пост-індастріал, так і тріп-хоп, IDM, брейкс, джангл — усе різнобарв’я нетривіальної електронної музики. У нашого лейблу немає стилістичних прив’язок до чогось конкретного. Тільки до якості та оригінальності», — пояснив Гончаров.

Усі лайви та сети супроводжуватимуться візуальними елементами, бо «вони є невіддільною частиною виступу». В команді додали, що відеоряд підготований окремо для кожного артиста, а музикант Ship Her Son везе в тур повноцінний аудіовізуальний перформанс. 

Склад артистів у лайнапі для кожного міста варіюватиметься — ознайомитися з ним можна в анонсах, які команда публікуватиме в Інстаграмі поступово напередодні івентів.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Dnipropop (@dnipropop)

Зі співзасновником Module Євгеном Гончаровим DTF Magazine говорив про електронну сцену Дніпра в межах нашого спільного з Visa подкасту «Міста і люди». Послухати епізод можна тут.

У серпні платформа Ukraïner випустила про Module 23-хвилинний документальний фільм. Відео показує, як після початку повномасштабного вторгнення команда, що організовувала найбільші електронні вечірки у Дніпрі, керувала диджейською школою та музичним лейблом Dnipropop, переорієнтувалася на допомогу військовим та цивільним.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis