Дизайнер Шейн Олівер покидає свій бренд Hood By Air після 17 років

Дизайнер та засновник Hood By Air Шейн Олівер більше не відповідатиме за дизайн та створення речей від бренду, проте залишиться його акціонером. Тепер Шейн працюватиме над власними проєктами у «мінікорпорації» Shayne Oliver Group, до якої вже входять базова та ready-to-wear лінії одягу, а також креативна студія, повідомляє Business of Fashion

Видання повідомляє, що влітку 2022 року Олівер залишив посаду креативного директора Hood by Air, без публічного розголосу. У жовтні він переїхав до Берліна, де наразі працює над проєктами Shayne Oliver Group разом із командою з десяти спеціалістів з Берліна, Парижа та Маямі. В склад «мінікорпорації» вже входять креативна студія Anonymous Club, лінія базового одягу As Seen by Shayne Oliver (A.S.S.O), та «ready-to-wear бренд з натяком на високу моду» Shayne Oliver.

Shayne Oliver Group поки не має інвесторів та знаходиться на самофінансуванні.

«Я просто маю робити це у  власному темпі. Для мене це зручний формат, і це насправді те, до чого я прагну», — розповів Олівер в коментарі The Business of Fashion.

У червні 2022 року креативна студія Anonymous Club представила першу колекцію, а через рік — другу. Всередині — мікс зі шкіряних худі та байкерських курток, багатошарових луків, класичних тренчів, проте в обмеженій палітрі: чорний, бежевий, неоново-зелений та прозорий.

Лукбук колекції зняли на фоні триголового чихуахуа як відсилання до Цербера — собаки бога Аїда, що охороняє ворота підземного світу. Олівер пояснює, що за часів Hood By Air він «відчував потребу в сторожовому псі, який спостерігав би за ідеями та захищав наївний період у творчому процесі».

«Мені просто потрібно робити це у своєму власному темпі, і для мене це дуже зручно, і  справді про те, що я думаю», — прокоментував Олівер свої наступні починання.

Окрім моди, Олівер прагне увійти у сферу мистецтва. У серпні Shayne Oliver Group відкриє тримісячну виставку Mall of Anonymous в берлінській галереї Schinkel Pavillon. Серед інших митців будуть представлені роботи Шейна.

Hood By Air — бренд, заснований 2006 року Шейном Олівером та Райлем Лопесом, який сформував напрямок розкішного стритвеару, завдяки якому стали відомі Off-White, Heron Preston, 1017 ALYX 9SM і десятки інших марок. Докладніше про історію Hood by Air можна прочитати тут

У дизайні бренду змішалися кемп, квірність, панк, хіп-хоп і вулична мода, а на показах ходили A$AP Rocky, Вольфганг Тільманс і Тельфар Клеменс. Задавши моді цілий напрямок, 2017 року засновник HBA Шейн Олівер заморозив бренд до 2020 року.

З моменту оголошення про перезапуск Hood by Air дизайнер тизерив низку проєктів: першим був «Prologue» —  капсула HBA, створена Наомі Кемпбелл; в лютому 2022 року — шоу бренду Shayne Oliver на Тижні моди в Нью-Йорку, влітку  він офіційно представив Anonymous Club.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis