Charli XCX зніметься в ремейку горора «Обличчя смерті» 1978 року

Співачка приєдналась до касту стрічки «Обличчя смерті» — перезапуску однойменного культового горору 1978 року, пише TheWrap. Режисером нового фільму виступить Деніел Гольдхабер («Вебкамера»)

Ролі в ремейку також зіграють Барбі Феррейра («Ейфорія») та Дейкр Монтгомері («Дивні дива»).

«“Обличчя смерті“ був однією з перших вірусних відеокасет. Нам так пощастило, що ми можемо використати його як відправну точку для дослідження циклів насильства та того, як це увічнюється в Інтернеті», — прокоментували анонс Голдхабер та сценаристка стрічки Іса Маццей. 

Наразі виробництво стрічки триває у Новому Орлеані. Коли відбудеться його прем’єра поки невідомо.

Документальна картина Джона Алана Швартца «Обличчя смерті» знята у жанрі «мондо». Для створення стрічок у цьому стилі використовувались як документально зняті епізоди, так і псевдодокументальні інсценування.

«Обличчя смерті» розповідає історію патологоанатома на ім’я Френсіс Б. Ґросс, який стає одержимим смертю. Стрічка показує низку шокуючих сцен «людської смерті».

Критики погано сприйняли фільм через велику кількість жорстоких сцен, а в деяких країнах його заборонили через цензуру. Проте «Обличчя смерті» став популярним серед глядачів та зібрав понад 35 мільйонів доларів в прокаті при бюджеті в 450 тисяч доларів.

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis