Френк Оушен представив нову музику та два епізоди розмовного шоу

Радіостанція Blonded Radio, яку Френк Оушен курує на Apple Music 1, опублікувала 12 та 13 епізоди його розмовного шоу. Вони отримали назву «Blonded Lucy In The Sky With Diamonds» та «blonded ENERGY!». Також співак випустив новий мерч — постер до 10-річчя альбому Channel Orange, який вийшов 10 липня 2012 року, та кілька нових футболок з логотипом Blonded Radio

Для запису «Blonded Lucy In The Sky With Diamonds» Оушен запросив психолога та письменника Джеймса Фейдімана, з яким обговорив тему мікродозінга та психоделіків. А гостем епізоду «blonded ENERGY!» став цілитель та учитель Мінгтонг Гу, який спеціалізується на китайській народній медицині.

Обидва випуски супроводжуються музикою, написаною Оушеном.

У грудні 2021 року після дворічної перерви Френк випустив епізод Blonded Xmas, у якому поспілкувався з нідерландським спортсменом Вімом Хофом на прізвисько «Крижана людина».

Тоді співак також представив новий трек. У девʼятихвилинній композиції репер читав фристайл під фортепіанну гру музиканта Корі Генрі. Докладніше про епізод та трек ми розповідали тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis