Comme des Garçons та New Balance представили дві спільні моделі кросівок

Чоловіча лінія Comme des Garçons Homme провела показ нової колекції Весна 2024. Серед взуттєвих силуетів бренд представив дві моделі кросівок, створених у співпраці з New Balance. Фотографії взуття показав в Інстаграмі маркетинг-менеджер New Balance Цуйоші Айкідо

Перша модель з колаборації — New Balance 610, створені в стилістиці кросівок 2000-х років.

Зовнішній вигляд кросівок Comme des Garçons та New Balance лишили незмінним: верх — з сітки та замші зі шкіряними вставками, підошва — з технологією N-Durance.

Взуття виконали в молочному кольорі та доповнили брендингом Comme des Garçons на язичку та подвійним брендингом на устілці.

Ще одна пара стала потрійною колаборацією Comme des Garçons Homme, New Balance та їхньої токійської дизайн-студії (Tokyo Design Studio).

У травні 2023 року Tokyo Design Studio представили суцільні кросівки-сліпони New Balance 610 без шнурівки, які тепер лягли в основу колаборації. Верх New Balance 610 створили із сітки, шкіри та замші. Пара також отримала проміжну підошву з технологією амортизації C-CAP та системою потовщення п’ятки Ndurance

Модель в колаборації з Comme des Garçons Homme виконали в чорному кольорі, тоді як перша модель отримала сірий колорвей, а також прикрасили написом Comme des Garçons на імітації класичного язичка, спільним брендингом на устілці та літерою N спереду.

Коли відбудеться реліз двох спільних моделей поки невідомо. Видання Highsnobiety припустило, що вони надійдуть у продаж навесні 2024 року.

В березні 2023 року Comme des Garçons та Salomon показали спільні моделі взуття.

Бренди створили дві пари низьких сліпонів на основі моделі Salomon PULSAR ADVANCED. Сітчастий верх без шнурівки доповнили водонепроникними вставками на носку та п’ятці, а особливістю пари стала масивна підошва на платформі.

Докладніше про них ми розповіли тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis