Ріанна йде з посту генерального директора Savage x Fenty

Співачка оголосила, що більше не керуватиме власним брендом білизни Savage x Fenty на посаді генерального директора, пише The Guardian. Ріанна займала цю позицію протягом п’яти років, а тепер з її місце займе Гілларі Супер — колишня генеральна директорка американського ритейлера Anthropologie Group

Супер почне керувати Savage x Fenty з 26 червня цього року. У заяві Ріанна пояснила, що бренд продовжуватиме розширюватись, а Гілларі допоможе йому «вийти на вищий рівень». Зокрема, в Savage x Fenty робитимуть акцент на просуванні бренду поза межами онлайну, а також залученні нових ринків.

«Мені було приємно спостерігати, як наше бачення Savage x Fenty так неймовірно вплинуло на індустрію за останні п’ять років. Це лише початок, і ми збираємося продовжувати розширюватися так, щоб завжди знаходити контакт з клієнтами. Я рада вітати Гілларі Супер як нашого нового генерального директора — вона сильний лідер і зосереджена на тому, щоб вивести бізнес на ще вищий рівень».

В The Guardian додали, що у 2017 році Гілларі Супер увійшла до американського списку Forty over 40 («Сорок до 40») за «покращення індустрії роздрібної торгівлі» та «руйнування стереотипів».

«Вона зосереджена на тому, щоб наставляти людей у двох ключових аспектах: бути сильним, добрим та близьким по духу лідером і зразком для наслідування для молодих жінок, а також використовувати свою роль як представниці ЛГБТК+ в моді, щоб зламати стереотипи та допомогти іншим жінкам візуалізувати своє унікальне майбутнє», — говориться в профайлі Супер.

Ріанна запустила бренд спідньої білизни Savage x Fenty у 2018 році. Його особливістю стала широка розмірна сітка, а також шоу з презентаціями колекцій за участі інклюзивних моделей.

У 2021 році Forbes оцінили вартість бренду у 1 мільярд доларів, доля Ріанни в ньому — 1,4 мільярда.

Останнє шоу Savage x Fenty Vol. 4 співачка представила у листопаді 2022 року на Amazon Prime Video. В презентації нової колекції взяли участь моделі Кара Делевінь, Прешес Лі та Джоан Смоллз, акторка Тейлор Пейдж, блогери Рікі Томпсон та Белла Порч. Одним із учасників шоу став Джонні Депп — перший чоловік-селебріті, запрошений для участі на шоу Savage x Fenty. Дефіле та перформанси доповнили виступами репера Don Toliver, Burna Boy, співаки Anitta та Maxwell.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений badgalriri (@badgalriri)

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis