Courtesy запускає в Берліні серію подій на підтримку України. Перші на черзі — вечірка в Berghain та лотерея  

11 листопада у Berghain відбудеться вечірка Kulør x Finest Friday. Куруватиме його данська діджейка та співзасновниця лейбла Kulør — Courtesy. Під час вечірки проходитиме збір донатів для Community Fund.

Також Courtesy залучила до лайн-апу вечірки двох українських електронних квір-артистів дім + Дімєтра і проведе лотерею, щоб зібрати ще більше коштів для Community Fund

Ця вечірка стане третьою, яку Kulør цьогоріч влаштовує у Berghain. Courtesy попереджає — «цього вечора в Berghain не буде звичних техно-сетів». 

«Одна з задач івентів, які я курую, — показати публіці артистів та музикантів, які видаються мені цікавими. І я обожнюю робити в місцях типу Berghain щось, що геть не відповідає очікуванням завсідникам цього місця. 11 листопада там звучатиме попмузика, класичне піаніно, середньовічна ситара, танцювальна музика, а ще буде бодіарт», — розповіла Courtesy в коментарі DTF Magazine.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Courtesy (@courtesy707)

Артистка додає, що вечірка стане першою подією у серії фандрейзингових івентів на підтримку України. Найближчими тижнями відбудуться ще декілька, серед яких, наприклад, колаборація з німецькою дизайнеркою вв’язаного одягу Катаріною Дуббік

Також Courtesy поділилася, що спеціально для першої вечірки на підтримку України, спільно з дім + Дімєтра готує «імпровізований перформанс зі співами, бодіартом, дзеркалами» та новою музикою, яку вона написала.

«Мене цікавить мода, і кожен, хто цікавиться, знає, як сильно українська та грузинська естетика впливають на світову моду. дім та Дімєтра, можливо, є новими на думку аудиторії, але я вважаю їх надзвичайно талановитими та унікальними, і для мене честь мати можливість представити їхню роботу на моїй ночі в Berghain», — розповідає Courtesy.

Додатково артистка влаштовує лотерею, учасники якої зможуть виграти дав призи — її колекцію вінілів з трансмузикою 1990-х, а також dj-сет на приватній вечірці в межах Берліна. Щоб взяти участь у лотереї треба задонатити 25 євро ∄ Community Fund та надіслати їй підтвердження переказу в Інстаграмі. 

«Але найважливіше для мене у цих івентах та лотереї показати, що попри те, що моє життя в Берліні продовжується у звичному ритмі, не минає й дня, щоб я не думала про українців, яких зачепила ця безглузда війна. Завдяки моді та клубній музиці між Берліном та Києвом встановився міцний звʼязок, і я особисто знаю багатьох, чиї життя зруйнувала війна», — підсумовує Courtesy.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Courtesy (@courtesy707)

Courtesy — діджейка, продюсерка, міждисциплінарна артистка та одна з головних представниць електронної сцени Данії, яка живе на два міста — Копенгаген та Берлін. Виступала в головних клубах та на фестивалях світу. У 2018 році заснувала лейбл та мультидисциплінарниу платформу Kulør, яка спеціалізується на музиці та сучасному мистецтві. На лейблі виходили релізи Schacke, Kasper Marott, Reece Cox, Sofie Birch та інші.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis