В українських кінотеатрах покажуть «Париж, 13-й округ» Жака Одіяра

KyivMusicFilm випустить в Україні чорно-білу любовну драму «Париж, 13-й округ» французького режисера та сценариста Жака Одіяра («Пророк», «Брати Сістерс»). З 17 серпня стрічку можна буде подивитись в кінотеатрах Києва, Харкова, Львова, Одеси та Дніпра

В основі сценарію лежить збірка графічних оповідань нью-йоркського карикатуриста Адріана Томіна Killing And Dying («Вбивство і смерть»).

Фільм показує жителів «Олімпіади» — комплексу висотних будівель у 13-му окрузі Парижа. Сюжет розповідає випадкові «історії з життя самотніх паризьких міленіалів»: тайванки Емілі, яка переживає складний період, інтелектуала та серцеїда Каміля та студентки Нори, яка «потерпає від схожості з популярною вебкам-моделлю».

«Герої фільму з головою поринають у сексуальні пригоди, намагаючись забутись у наркотичних тріпах та прагнуть любові, переймаючись водночас проблемами з навчанням, роботою, житлом та сім’єю», — йдеться в описі стрічки.

За сценарій відповідала Селін Сьямма («Портрет дівчини у вогні»). Ролі у стрічці зіграли молоді актори Люсі Чжан, Макіта Самба й Дженні Бет, а також Ноемі Мерлан («Портрет дівчини у вогні»).

Прем’єра «Париж, 13-й округ» відбулась в основній програмі Каннського кінофестивалю у 2021 році.

Купити квитки на сеанси пізніше можна буде на сайті KyivMusicFilm.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений користувачем @kyivmusicfilm

В червні KyivMusicFilm випустив в український прокат сатиричну чорну комедію «Мене від себе верне» (Sick of Myself) норвезького режисера Крістоффера Борґлі.

Стрічка розповідає історію Сіґне, молодої дівчини з Осло, яка працює баристою в кав’ярні. Її хлопець – перспективний сучасний художник, який створює концептуальні скульптури з поцуплених меблів. Де б вони не з’являлись, увага завжди прикута до нього, і це зводить Сіґне з розуму. Тоді вона вступає в токсичну й саморуйнівну боротьбу за популярність та статус, намагаючись привернути до себе увагу загадковою хворобою, яка спотворює її зовні та зсередини.

Подивитись стрічку модна до 30 липня в київському «Жовтні».

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis